Przegląd prasy: Będą zmiany w kształceniu pielęgniarek i analityków

86498561
Fot. Thinkstock/Getty Images
Młoda dziewczyna, która oskarżyła ginekologa o gwałt, musiała wyjechać z Polski, bo „ludzie gadali”. Będą zmiany w kształceniu pielęgniarek i analityków - jakie? Dlaczego warto dziergać na drutach? M.in. o tym przegląd prasy.
Medexpress 2016-03-16 07:21

Doktor mnie badał penisem

Młoda dziewczyna, która oskarżyła ginekologa o gwałt, musiała wyjechać z Polski, bo „ludzie gadali”. A lekarz wzdycha – Jestem tylko człowiekiem. I grozi dziennikarce. Więcej o sprawie w Gazecie Wyborczej.

Tylko zdrowie

W Gazecie Wyborczej dodatek Tylko zdrowie, a w nim m.in. o dobroczynnych skutkach dziergania na drutach, co wdycha e-palacz, o chorych na alzheimera, o pilnej potrzebie stworzenia ogólnopolskiego programu wykrywania i leczenia schorzeń nefrologicznych.

Będą zmiany w kształceniu pielęgniarek i analityków

Projekt nowelizacji rozporządzenia ministra nauki i szkolnictwa wyższego w spawie standardów kształcenia dla kierunków studiów: lekarskiego, lekarsko-dentystycznego, farmacji, pielęgniarstwa i położnictwa zakłada uzupełnienie standardów kształcenia na kierunku pielęgniarstwo i położnictwo. Więcej w Dzienniku Gazecie Prawnej.

PDF

Zobacz także