List w sprawie państwowego oszustwa

prof. Andrzej Gregosiewicz

Opublikowano 31 stycznia 2014, 15:10

prof. Andrzej Gregosiewicz

Opublikowano 31 stycznia 2014, 15:10

Dostaję wiele listów od oszukanych przez Ministerstwo Zdrowia pacjentów. Ostatni wczoraj. Publikuję go za zgodą autora (nazwisko pomijam), który nabył w aptece produkt (leczniczy?) o nazwie Lymphomyosot.

Witam Pana.

Dzisiaj pani lekarz, może lepiej by było 'lekarz' przepisała mojemu dziecku produkt leczniczy o nazwie w temacie. Szkoda, że mnie nie było w przychodni bo bym zareagował, ale tylko żona, gdyż ja czasu nie miałem.
Jak standardowo przeczytałem ulotkę i nie moglem wyjść z podziwu, bo nie wiem czy ten, kto to pisał jest do tego stopnia bezczelny, czy może głupi. Trzeba być na prawdę naiwnym, aby to brać na poważnie.
Więc do rzeczy: (z ulotki dla pacjenta) (wybieram kwiatki)
Co to jest? Krople doustne, roztwór.
Homeopatyczny produkt leczniczy bez wskazań leczniczych. (Czyli herbatka)
1.Co to jest lek L H i w jakim celu się go stosuje
krople doustne, roztwór, jest lekiem homeopatycznym bez wskazań leczniczych. Stosować zgodnie z zaleceniem lekarza. (Bełkot i zaprzeczenie w jednym)
2. Informacje ważne przed zastosowaniem leku L H
Jeżeli pacjent cierpi na zaburzenia tarczycy powinien o tym poinformować lekarza. (No tak)
Prowadzenie pojazdów i obsługiwanie maszyn: Stosowanie leku nie wpływa na prowadzenie pojazdów i obsługiwanie maszyn. (To b. ważny fragment wybitnie powiązany z poniższym)
Ważne informacje o niektórych składnikach leku L H: Lek zawiera 35% etanolu (alkoholu), co stanowi 150 mg/dawkę (10 kropli). [Skoro jest taka procentowa ilość w dawce alkoholu z buteleczce, to znaczy, że w buteleczce też mamy 35% etanolu. Bo poza tymi rozcieńczonymi czary mary lek zawiera wodę oczyszczoną i etanol. Reasumując jest to małpka wódki.] Jest to równoważne 3 ml piwa lub 1,3 ml wina. (Jako przelicznik przyjęto piwo zawierające 5% obj. alkoholu oraz wino zawierające 12% obj.
alkoholu). [Co to do cholery jest? Informacja dla sklepów monopolowych?]. Lek jest szkodliwy dla osób uzależnionych od alkoholu, ponieważ w swoim składzie zawiera etanol. [śmiech]. Należy zachować ostrożność w przypadku stosowania u kobiet w ciąży, karmiących, dzieci oraz pacjentów cierpiących na schorzenia wątroby lub padaczkę. [Jak zawsze z wódką]
3. Lek L H należy zawsze stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. W razie wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Krople można rozpuścić w niewielkiej ilości wody. (im mniej tym lepiej oczywiście)
W przypadku pominięcia dawki leku L H: Nie należy stosować dawki podwójnej w celu uzupełnienia pominiętej dawki. (Oby się w głowie nie zakręciło.)
4. Możliwe działania niepożądane
Jak każdy lek, L H może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi lub farmaceucie, (Kpią chyba, żaden objaw niepożądany w ulotce nie został wymieniony.)
5. Jak przechowywać L H
Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. (Jak każdy alkohol.) Brak szczególnych środków ostrożności dotyczących przechowywania produktu leczniczego. (To nie uran)

100 g kropli zawiera
Substancje czynne
5g/10g „coś tam” D4, D5, D6, D12 (to są te rozcieńczenia ;) )
Ponadto lek zawiera: Wodę oczyszczoną i etanol.
(Czyli moje dziecko na przypuszczam że zapalenie wirusowe gardła leczy się prawie wódką.) (Są specjaliści od sacharozy i są specjaliści od etanolu).

Jeszcze wstęp ulotki
Należy się zapoznać z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. (Co zrobiłem)
- Należy zachować tę ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. (Jak Pan Tadeusz)
- Należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty w razie jakichkolwiek dalszych wątpliwości. (Więc do Pana się zwracam)
- Lek ten przepisano ściśle określonej osobie. Nie należy go przekazywać innym. (To jak picie do lustra)
Lek może zaszkodzić innej osobie, nawet jeśli objawy jej choroby są takie same. (A ha)
- Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi lub farmaceucie. (W ulotce nie ma żadnych objawów niepożądanych wymienionych)
Cóż mi zostało wziąć ten lek przechylić za zdrowie dziecka, wyciągnąć 0,7 z barku i zaliczyć zgon.
Mam nadzieję, że w czymś Panu pomogłem, choć dałem troszkę materiału w Pańskiej batalii z tym kretyństwem, bo mnie to już krew zalewa.
Pozdrawiam :)”

 

W ciągu 14 lat udowodniłem niezbicie, że homeopatia jest kłamstwem naukowym i oszustwem politycznym. Nikt, nigdy nie zarzucił mi mówienia nieprawdy. Owszem, próbowano ....

gIERMAZIAK

Jak widać, Ministerstwo Zdrowia do dzisiaj upiera się przy chorych majaczeniach (p.w.), że w przyrodzie istnieją dwa rodzaje substancji (materii). Zwykła i …. homeopatyczna (brak materii). Nadal rozpowszechniane są brednie na temat „medycyny holistycznej” i skuteczności leczenia chorych duchową informacją (patrz: kłamstwo naukowe zawarte w rozporządzeniu Ewy Kopacz z 2008 roku - http://tiny.pl/h59dn). Poniżej kilka slajdów, którymi ilustrowałem wykład „Paradygmat holistyczny, czyli państwowe kpiny z medycyny” prezentowany z okazji nadania mi tytułu „Racjonalisty roku 2012”.

Schowek-1

To jest (patrz wyżej i niżej) - zorganizowane przez instytucję państwową - zachęcanie do przestępstwa, który to czyn  powinien być ścigany z urzędu.

wodnik

Niestety, UOKiK oparł się na „prawie” narzuconym przez euro-mafię homeopatyczną i skargę o działanie na szkodę pacjentów odrzucił. Na tę skandaliczną decyzję nie zareagowała, mimo obietnic, kancelaria premiera.

7

 Oto, co niedawno pisałem na swoim blogu:

„SYSTEM PRAWNEGO OGŁUPIANIA W CELU FINANSOWEGO OSKUBANIA

1/ Ustawodawca wkleja do polskich ustaw groteskowe i jawnie kłamliwe (z naukowego punktu widzenia) „europejskie” dyrektywy umożliwiające rejestrację produktów zawierających NIC.

2/ Ministerstwo Zdrowia oświadcza, że cukier buraczany zawierający NIC (w oryginale: „wysoko-rozcieńczone leki homeopatyczne”) stosuje się w poważnych (sic!), przewlekłych (sic!) chorobach.

3/ Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych uznaje NIC za produkt leczniczy.

4/ producenci NICZEGO — nie potrzebując prawie NICZEGO do produkcji NICZEGO – zarzucają apteki ponad 5 tysiącami rodzajów NICZEGO

5/ komentatorzy „naukowi” całodobowych telewizji opowiadają legendy, że „w homeopatii coś jest”, gdyż, po „wyważeniu racji obu stron”, okazuje się, że „prawda leży pośrodku”.

6/ punkty 1 do 5 umacniają wiarę pacjentów w skuteczność NICZEGO.

7/ pacjenci kupują w aptekach buraczany cukier przyprawiony NICZYM za cenę 3 do 4 tysięcy razy większą niż w sklepie osiedlowym. Przebicie jest większe niż na kokainie.

8/ interes wszechczasów kręci się jak należy. Bo się należy. Ciekawe, komu i ile?”

Nie chce mi się już kopać z koniem.

slajd

 

Pozdrawiam obecnego Ministra Zdrowia

Andrzej Gregosiewicz

shit

Pobierz ten artykuł w formacie .pdf
PN WT ŚR CZ PT SO ND
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31