Blogosfera Medexpressu

Dr n. med. Marek Derkacz, MBA Całkowity zakaz przymusu szczepień na Covid-19


Dr n. med. Marek Derkacz 2021-06-11 09:51
Amerykański senator Bob Hall: „Naczelnym obowiązkiem rządu zgodnie z zapisami Konstytucji jest ochrona jednostki.”

Senacka Komisja Spraw Państwowych Amerykańskiego Stanu Teksas zakazuje jakiejkolwiek dyskryminacji lub segregacji ze względu na status szczepionkowy oraz wprowadza całkowity zakaz obowiązku szczepień.

Poniżej znajduje się określane „przełomowym”, przemówienie senatora stanu Teksas – Boba Halla:

„Obserwujemy wzmożoną presję na wprowadzenie obowiązku szczepień na COVID-19. Placówki ochrony zdrowia oraz domy opieki już wprowadziły obowiązek szczepień pod sankcją utraty pracy. Ale według licznych doniesień z całego stanu, nawet placówki nie związane z ochroną zdrowia narzucają pracownikom obowiązek zaszczepienia się jako warunek dalszego zatrudnienia.

Nawet pomijając kwestie pracy widzimy, ze osobom niezaszczepionym coraz trudniej jest normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Ustawa nr 1669 odnosi się do tej kwestii w dwójnasób – postuluje zakaz obowiązku szczepień zarówno w instytucjach państwowych, jak i prywatnych i zakazuje wszelkiej dyskryminacji i ograniczania dostępu do dóbr i usług ze względu na status szczepień.

Innymi słowy, ustawa ta zakazuje jakiejkolwiek dyskryminacji lub segregacji ze względu na status szczepionkowy oraz wprowadza całkowity zakaz obowiązku szczepień. Jeśli ktoś zdecydował nie przyjmować danej szczepionki lub szczepionek, ta ustawa umożliwi mu zdobycie pracy lub utrzymanie ciągłości zatrudnienia, ubezpieczenia na życie lub zdrowie, dostęp do placówek publicznych i prywatnych.

Naczelnym obowiązkiem rządu zgodnie z zapisami Konstytucji jest ochrona jednostki. Pracownicy mogą po pracy zdjąć przyłbicę, maskę czy strój służbowy, ale nie mogą usunąć z organizmu szczepionki.

A prócz szczepień na Covid-19 w kolejce czeka już 20 kolejnych szczepionek na różne choroby wirusowe i bakteryjne rekomendowanych przez CDC osobom dorosłym.

Jest niedopuszczalne traktować osoby niezaszczepione jako osoby chore, ani oceniać ich wybór jako moralnie naganny.

Żadnemu obywatelowi nie powinno się odcinać dostępu do usług , edukacji, urzędów tylko dlatego, ze podjął bardzo osobistą decyzję dotyczącą siebie lub swoich dzieci, aby nie przyjmować określonej szczepionki lub szczepionek.

Sam fakt odmowy zaszczepienia nie czyni nikogo zagrożeniem dla zdrowia i bezpieczeństwa publicznego. A bywa, ze właśnie przyjmując szczepionkę narażają na poważne ryzyko swe zdrowie i bezpieczeństwo.

Nie jest tajemnicą, ze szczepionki na COVID-19 nie uzyskały autoryzacji FDA.

Sam gubernator powiedział ostatnio – cytuję: Wszyscy muszą zrozumieć, ze szczepionki nigdy nie uzyskały autoryzacji FDA. Zostały one zatwierdzone jedynie w trybie awaryjnym. Co oznacza, ze nikogo nie wolno zmuszać do ich przyjęcia.

Teraz trochę historii. W roku 2019 do bazy danych VAERS zgłoszono 203 zgony po szczepieniach. W roku 2018 – 119 zgonów, w roku 2017 - 85 zgonów. Od grudnia 2020 r. do 23 kwietnia 2021 r. , czyli w okresie 4 miesięcy zgłoszono 3362 zgony po szczepionkach na COVID.

To oznacza, ze 30 osób dziennie umiera po tej szczepionce. Szacuje się, że do bazy VAERS, czyli systemu Zgłaszania Zdarzeń Poszczepiennych zgłaszany jest niecały 1% rzeczywistej liczby powikłań. W przeciągu 4 miesięcy nastąpiło więcej zgonów po eksperymentalnych szczepionkach na COVID, niż łączna liczba zgłoszonych zgonów po wszystkich szczepionkach w przeciągu 15 lat od roku 1997 do 2013 a oprócz tego ponad 1000 zawałów serca i ponad 8000 hospitalizacji.

W 1976 roku na świńską grypę zaszczepiło się 45 milionów osób Wśród nich zaledwie 53 zmarło i oczywiście zaznaczam, ze każdy zgon jest tragedią. Szczepionki zostały natychmiast wycofane z rynku i uznane za zbyt ryzykowne. 53 zgony. A po szczepionkach na Covid mamy już prawie 4000 zgonów. Nawet szczepionki zatwierdzone przez FDA wiążą się z ryzykiem powikłań.

Według ich własnych danych już 44 383 obywateli Teksasu zgłosiło powikłania poszczepienne. Rząd Federalny wypłacił już 4,5 miliardów dolarów odszkodowań dla ofiar powikłań poszczepiennych z Narodowego Programu Odszkodowań dla Ofiar Szczepień.

Uchwalona w 1986 r. ustawa , na mocy której stworzono ten program zwalnia producentów szczepionek oraz personel medyczny z wszelkiej odpowiedzialności karnej. Jeśli pracodawca wymaga od kogoś szczepienia, całe ryzyko fizyczne i finansowe spada na pracownika. Pracodawca w żaden sposób nie odpowiada za powikłania, czy będą to jakieś drobne niedogodności, czy okaleczenie na resztę życia, czy nawet zgon. Ryzyko spada wyłącznie na osobę zaszczepiona.

Zarówno firmy farmaceutyczne, jak i personel medyczny zwolnieni są z jakiejkolwiek odpowiedzialności.. Cały ciężar spada na osobę zaszczepioną i jej rodzinę. Niezależnie jakie będą powikłania i jak długo będą trwały.

Stan Teksas jest tradycyjnie uznawany za bezpieczną przystań dla ludzi chcących cieszyć się prawem do życia, wolności i szczęścia. Powinniśmy być przykładem dla reszty kraju.”

Dostępny materiał z przebiegu śledztwa w sprawie szczepień na posiedzeniu Senatu w Teksasie można znaleźć pod adresem: https://rumble.com/vi00h5-ledztwo-na-posiedzeniu-senatu-w-texasie-w-sprawie-szczepie.html

PDF

Zobacz także