Co oferuje jeden z najlepszych oddziałów ginekologii w Polsce?

Renata Furman

Opublikowano 25 czerwca 2018, 09:42

Renata Furman

Opublikowano 25 czerwca 2018, 09:42

W rankingu tygodnika „Wprost” Szpital im św. Rodziny zajął trzecie miejsce wśród najlepszych szpitali z oddziałem ginekologii w Polsce. Co miało decydujący wpływ na zajęcie tak wysokiego miejsca?

Myślę, że nasze pacjentki cenią nas przede wszystkim za profesjonalizm, specjalistyczną opiekę, ale także za dużą empatię i życzliwość w stosunku do pacjentów.

Oddział ginekologii specjalistycznego szpitala im. Świętej Rodziny oferuje swoim pacjentkom szeroki zakres usług diagnostyczno-leczniczych. Mamy wysokospecjalistyczne zaplecze diagnostyczno-lecznicze oraz wysoko wyspecjalizowaną kadrę lekarską i pielęgniarską. Dyrekcja naszego szpitala, ale przede wszystkim ordynator, przywiązują dużą wagę do ciągłego szkolenia i doskonalenia personelu. Dzięki temu możemy naszym pacjentkom zapewnić wysokospecjalistyczne usługi diagnostyczno-lecznicze w zakresie leczenia chorób wieku rozwojowego, niepłodności, chorób okresu okołomenopałzalnego oraz nowotworów (przede wszystkim w leczeniu mięśniaków), endometriozy czy chorób szyjki macicy. W obrębie naszego oddziału ginekologii zostały wyodrębnione dwa specjalistyczne pododdziały: uroginekologii oraz ginekologii onkologicznej. Pododdział ginekologii onkologicznej oferuje naszym pacjentkom wysokospecjalistyczne usługi w zakresie diagnostyki i leczenia nowotworów, zwłaszcza leczenia operacyjnego, w tym wiodącej laparoskopii. Oferujemy również leczenie skojarzone onkologiczne w skład którego wchodzi chemioterapia a także kwalifikacja do radioterapii.

Czy kobiety, które są w ciąży, a jednocześnie chorują na nowotwory, mogą uzyskać u Państwa w szpitalu właściwe leczenie i prowadzenie jednak zagrożonej ciąży?

Oczywiście. Prowadzimy leczenie onkologiczne także wśród kobiet ciężarnych. Takie pacjentki są u nas leczone.

Pobierz ten artykuł w formacie .pdf

Tematy

szpital im. Św. Rodziny / ginekologia onkologiczna / uroginekologia
PN WT ŚR CZ PT SO ND
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31