Przegląd prasy: CZD - Centrum Zaniedbań Długoletnich

86498561
Fot. Thinkstock/Getty Images
Minister Radziwiłł zapowiada zwiększenie wyceny procedur pediatrycznych. Czy to pomoże takim szpitalom jak CZD? Połowa spraw nieprawidłowego leczenia kończy się umorzeniem. To ma się zmienić... M.in. o tym w przeglądzie prasy.
2016-06-13 07:04

Prywatyzacja dzieli Polaków

Rząd chce ograniczyć przekształcenia własnościowe m.in., samorządowych placówek. Ten pomysł ma niemało przeciwników. Więcej w Pulsie Biznesu.

Centrum Zaniedbań Długoletnich

Minister Radziwiłł zapowiada zwiększenie wyceny procedur pediatrycznych, aby szpitale takie jak CZD przestały się zadłużać. Innych pomysłów nie ma. Czy szpital w Międzylesiu da się uratować? O tym w Dzienniku Gazecie Prawnej.

Prywatne placówki pomogły z plagą zawałów

Niezbędny nowy koszyk procedur kardiologii inwazyjnej, który uwzględni nowe technologie i protokoły wykonywania świadczeń. Wszystko po to, by stale poprawiać ich jakość oraz skuteczność i tym samym najlepiej pomagać Polakom – mówi prof. Paweł Buszman w wywiadzie dla Gazety Prawnej.

Błędy pod lupą prokuratorów

Połowa spraw nieprawidłowego leczenia kończy się umorzeniem. To ma się zmienić, śledczy się szkolą. O tym w dzisiejszej Rzeczpospolitej.

PDF

Zobacz także