Blogosfera Medexpressu

Leszek Borkowski Dementi czyli kim nie jestem


Dr Leszek Borkowski 2020-05-27 12:15

W ostatnich dniach w internecie pojawiały się nieprawdziwe informacje łączące moje nazwisko z firmą HEMP & WOOD S.A.

Pojawiły się też sugestie jakobym był jej prezesem, a w chwilach wolnych - architektem pandemii SARS-CoV-2!!!

Niniejszym oświadczam, że nie jestem ani prezesem owej spółki, ani demonem pandemii.

Nie wykluczam, rzecz jasna, przypadkowej zbieżności danych osobowych z kimś faktycznie zatrudnionym w HEMP & WOOD S.A., bo choć lubię swoje imię i dumnie noszę rodowe nazwisko to przyznaję, że i jedno i drugie posiada cechę powszechności.

W przypadku autorów internetowych doniesień wystarczyło skontaktować się ze mną i sprawę wyjaśnić zamiast kolportować nieprawdziwe informacje.

To abc dziennikarskiego czy ogólniej mówiąc - komunikacyjnego rzemiosła. Polecam większą ciekawość świata i dociekliwość zawodową. W przeciwnym razie grozi autorom najgorsze co przydarzyć się może piszącym – nikt nie zechce ich czytać.

W kwestii obwiniania mnie o spowodowanie pandemii zapewniam, że moja sprawczość jest tu równie zerowa jak w przypadku: Hiszpanki, SARS, MERS, EBOLI, SIRS, NIPA... rzezi niewiniątek, oraz pożarów w Australii.

W związku z powyższym uprzejmie proszę osoby kreujące i powielające te fajerwerki informacyjne o zaprzestanie praktyk uwłaczających rozumowi ludzkiemu w XXI wieku oraz grożących powrotem do triage umysłów z XVIII wieku.

Dr nauk farm Leszek Borkowski

PDF

Zobacz także