Digital Health Hackathon na Forum e-Zdrowia

Hackathon to szansa dla małych firm na współpracę z kluczowymi instytucjami z obszaru zdrowia.
Medexpress 2019-08-08 15:38

Forum e-Zdrowia zaprasza do udziału w Digital Health Hackathon, który odbędzie się w Trójmieście w dniach 18-19 września 2019 r.

Hackathon to konkurs dla mikro, małych i średnich firm, w tym start-upów gotowych do podejmowania wyzwań z obszaru e-zdrowia. Jest on odpowiedzią na rosnące potrzeby sektora zdrowotnego w zakresie digitalizacji – projektowania i wdrażania cyfrowych rozwiązań, korzystnych dla wszystkich interesariuszy systemu ochrony zdrowia.

Wyzwania zostały sformułowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia i Medicover. Wszystkie zadania dotyczą analityki danych z obszaru ochrony zdrowia. Do udziału w Hackathonie zaproszone są
przedsiębiorstwa, które chcą nawiązać współpracę w obszarze cyfrowej transformacji w opiece zdrowotnej z podmiotami formułującymi wyzwania. Zespoły konkursowe będą miały dwa dni na opracowanie swoich rozwiązań, które oceni jury złożone z ekspertów, przedstawicieli instytucji formułujących wyzwania oraz organizatorów Forum e-Zdrowia. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 20 września 2019, podczas drugiego dnia konferencji w Sopocie.


Więcej szczegółów na www.forumezdrowia.pl/2019/hackathon

PDF

Zobacz także