Dorota Hryniewiecka-Firlej została nowym prezesem zarządu INFARMY

Medexpress

Opublikowano 21 czerwca 2018, 08:31

Fot. Katarzyna Rainka
Medexpress

Opublikowano 21 czerwca 2018, 08:31

Powołanie mnie na funkcję prezesa INFARMY traktuję jako ogromne wyróżnienie i dowód zaufania za które chciałam podziękować wszystkim firmom członkowskim i członkom nowo powołanego Zarządu.
To odpowiedzialność za każdą decyzję jaką przyjdzie nam podejmować w ramach Zarządu i Rady Nadzorczej.

Cieszę się, że będę miała okazję do dalszej, wytężonej pracy z Zarządem i Radą Nadzorczą. Pracy opartej na budowaniu platformy dialogu, uwzględniającej również odmienne stanowiska i prowadzącej do budowania wspólnego stanowiska INFARMY.

Chcemy - jako INFARMA - pozostawać aktywnym uczestnikiem publicznej debaty w zakresie najlepszych rozwiązań na rynku ochrony zdrowia, począwszy od szeroko pojętej profilaktyki, a skończywszy na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych z korzyścią dla pacjentów i systemu. Z wielką nadzieją uczestniczymy w ogólnonarodowej debacie ministra zdrowia pt.: „Wspólnie dla Zdrowia” – której myślą przewodnią jest budowanie systemu ochrony zdrowia w oparciu o model Value-Based Healthcare”

Dorota Hryniewiecka-Firlej jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu ze specjalizacją i doktoratem z chorób wewnętrznych. Z branżą farmaceutyczną jest związana od ponad dwudziestu lat, a z firmą Pfizer od 2009 r. Od 4 lat jest prezesem Zarządu firmy Pfizer Polska i Dyrektorem Działu Internal Medicine.

Prywatnie - żona i mama dorosłego 28 letniego syna. W wolnym czasie zajmuje się iluminacją średniowiecznych manuskryptów, słuchaniem muzyki klasycznej i grą w tenisa.

Zgodnie ze statutem INFARMY Dorota Hryniewiecka-Firlej będzie pełniła funkcję prezesa Zarządu przez dwa lata.

Pobierz ten artykuł w formacie .pdf

Tematy

INFARMA / Dorota Hryniewiecka-Firlej
PN WT ŚR CZ PT SO ND
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31