,,Edukacja jest najsilniejszą bronią, której możemy użyć, aby zmienić świat..” N.Mandela

Pielęgniarki Cyfrowe

Opublikowano 23 wrzesnia 2020, 13:00

Pielęgniarki Cyfrowe

Opublikowano 23 wrzesnia 2020, 13:00

Czas urlopowy dobiega końca. Chowamy do szaf letnie sukienki i krótkie spodnie, by przywitać na nowo dawno nienoszone swetry. Wrzesień jest czasem, kiedy odkurzamy swoje terminarze i planery, szykujemy swoje miejsca w domu i przygotowujemy zestaw zadań, pomysłów, które będziemy gotowi zrealizować w długie, jesienne wieczory..

Nelson Mandela idealnie podkreślił znaczenie edukacji, która w obecnych czasach jest wartością bez miary. Każda grupa zawodowa medyków toczy swoją walkę na różnych polach bitwy. Ważnym jest, by nie zgubić podczas sporów podstaw komunikacji z drugim człowiekiem, rządzącymi, pacjentem, czy z współpracownikami.

Planując nowy sezon z serii ,,Edukacji dla medyka” przygotowałyśmy dla Was wiele nowych tematów oraz ćwiczeń, które pozwalają na samorozwój. Wrócimy również do treści z poprzedniego sezonu, by je poszerzyć oraz odpowiedzieć na najczęściej pojawiające się w ich zakresie pytania.

Na rozgrzewkę, by rozruszać zwoje mózgowe, poukładać co rozrzucone po umyśle, oczyścić, co zawadza w komunikacji, przedstawiamy Wam broszurę. Jest to zbiór wszystkich spotkań z wiosennej edycji. Można ją pobrać, by mieć ją codziennie na telefonie, tablecie czy laptopie. By móc do niej sięgnąć w każdej sytuacji.

Pamiętajmy, edukacja jest bronią, zmieniajmy świat, zaczynając od siebie!

Alicja Artych – pielęgniarka, trener VCC
Karolina Stawiarska – psycholog, trener VCC

Pobierz ten artykuł w formacie .pdf

Tematy

komunikacja z pacjentem / Stowarzyszenie Pielęgniarki Cyfrowe / komunikacja w zespole / komunikacja dla medyka / samorozwój
PN WT ŚR CZ PT SO ND
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31