Każdy jest inny w zespole lekarskim. Jak różnorodność oparta na zrozumieniu potencjału ukrytego w talentach pozwala lepiej współracować i rozumieć swoje role
Date of the event
19 February 2026 (4 p.m.) - 19 March 2026 (6 p.m.)
Format
Wydarzenie online (cała Polska)
Event Description
Cel szkolenia:
Projekt wspiera środowisko medyczne w rozwijaniu kompetencji interpersonalnych, niezbędnych do skutecznej i empatycznej współpracy w zespołach lekarskich. Poprzez zrozumienie różnorodności wynikającej z indywidualnych talentów Gallupa, uczestnicy zyskują nowe spojrzenie na komunikację, współpracę i zarządzanie relacjami zawodowymi. Webinar stanowi przestrzeń do refleksji nad tym, jak wzajemne różnice mogą być źródłem synergii, a nie napięcia.
Wykładowca:
Mira Karp - certyfikowany coach Mocnych Stron Gallupa oraz facylitatorka metody Job Crafting. Jako coach ma misję inspirowania ludzi do pracy jakościowej, opartej na świadomym wykorzystywaniu swojego potencjału oraz budowaniu kariery zgodnej z mocnymi stronami i wartościami. Twórczyni marki Coach Republic, w której pracę opiera na skutecznych, naukowo potwierdzonych narzędziach rozwojowych. W swojej praktyce łączy metodologię Gallupa i Job Crafting, wspierając także osoby z ADHD w porządkowaniu życia zawodowego i tworzeniu alternatywnych ścieżek kariery.
Program szkolenia:
Wielowymiarowość talentów Gallupa
Współpraca w zespołach medycznych. Jak wykorzystać mocne strony, by lepiej dopasować role i zadania
Komunikacja i różnice w stylach działania. Jak talenty wpływają na sposób porozumiewania się i reagowania
Potrzeba relacji i zaufania w pracy. Jak talenty kształtują sposób budowania więzi w zespole
Talenty w sytuacjach konfliktowych Jak pomagają zrozumieć źródła napięć i rozwiązywać je konstruktywnieyczne zastosowanie
Case study
Wykładowca: Mira Karp
szkolenie on-line
19.02.2026
godz. 16:00-18:00
Kontakt do organizatora: [email protected]
Event Details
- Organizer
- Ośrodek Kształcenia Naczelna Izba Lekarska
- Contact to the organizer
- e-mail: [email protected], nr tel. 22 559 13 00
- Event page
- click here
Upcoming Events
Jak chronić dane pacjentów i siebie w cyfrowym świecie
5 February 2026 (6 p.m.)
Wydarzenie online (cała Polska)
Wellbeing lekarza jako element jakości opieki medycznej
6 February 2026 (5 p.m.)
Wydarzenie online (cała Polska)
Bezpieczna praktyka dentystyczna – odpowiedzialność i przepisy
9 February 2026 (6 p.m.)
Wydarzenie online (cała Polska)
MedTech w Praktyce: komunikacja i wdrażanie technologii medycznych
10 February 2026 (4 p.m.)
Wydarzenie online (cała Polska)