Jakie zabiegi warto wykonać podczas urlopu?

Medexpress

Opublikowano 12 sierpnia 2018, 07:45

Medexpress

Opublikowano 12 sierpnia 2018, 07:45

W sezonie urlopowym zarezerwuj chwilę i skorzystaj z letnich zabiegów proponowanych przez specjalistów z Horizon Medical Center, dzięki którym po powrocie do pracy będziesz zachwycać swoim wyglądem!

Twarzą w twarz ze słońcem

Słońce i wysokie temperatury wysuszają skórę, dlatego jeszcze przed urlopem warto zwrócić większą uwagę na jej pielęgnację. Zacznijmy od twarzy, a w tym przypadku szczególnie polecany jest peeling PRX-T®. To odpowiedni zabieg przygotowujący skórę do intensywnego kontaktu ze słońcem. Co szczególnie ważne, PRX-T® nie jest peelingiem fotouczulającym i z tego powodu może być wykonywany w okresie mocnego nasłonecznienia, a przecież my wybieramy się na plażę!

Peeling ten zapewnia widoczny efekt odmładzający, zwiększa napięcie skóry, wspomaga redukcję blizn zanikowych, rozstępów oraz rozjaśnia cerę. Jego działanie pobudza skórę do odnowy, odświeża i regeneruje, sprzyjając jej biorewitalizacji. Jest to doskonały, nieinwazyjny zabieg dla wszystkich kobiet, które chciałyby poprawić wygląd twarzy, szyli i dekoltu.

A jeśli podczas urlopu planujecie konkretne zabiegi odmładzające twarz, pamiętajcie że PRX-T® znakomicie wspomaga inne procedury medycyny estetycznej, poprawiając ich końcowe efekty. Szczególnie widać to przy zabiegach z wykorzystaniem nici, laserów frakcyjnych oraz radiofrekwencji.

Być jak modelka

Urlop to również dobry moment, by zrzucić parę kilogramów, skutecznie wymodelować sylwetkę i rozprawić się z pomarańczową skórką.

Oczywiście niezależnie od ruchu, który jest zawsze wskazany, aby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu warto skorzystać z potencjału medycyny estetycznej. W tym przypadku polecamy zabieg lipolizy iniekcyjnej. To świetna metoda, pozwalająca na modelowanie sylwetki w miejscach, które trudno korygować za pomocą diety lub ćwiczeń.

Mechanizm działania jest prosty i skuteczny. Podany podskórnie preparat leczniczy przenika do komórek tłuszczowych i niszczy ich strukturę. Komórki te obumierają, a następnie są w naturalny sposób usuwane z organizmu. Lipoliza iniekcyjna szczególnie skutecznie redukuje tkankę tłuszczową i cellulit w okolicach podbródka, brzucha, ud i pośladków, kolan oraz pleców.

Efekty lipolizy iniekcyjnej będą większe, gdy połączymy ją z zabiegiem Proshock Ice, który również powoduje usunięcie nadmiaru nagromadzonych komórek tłuszczowych i cellulitu.

Proshock Ice to połączenia krioterapii i efektu fal uderzeniowych. Najpierw masuje się określone partie ciała specjalną głowicą mrożącą, a następnie używa głowicy emitującej fale akustyczne. W rezultacie tego podwójnego ataku komórki tkanki tłuszczowej zostają rozbite i w naturalny sposób usunięte z organizmu, skóra ulega ujędrnieniu, a cellulit zanika.

W artykule przedstawiliśmy tylko kilka z możliwych zabiegów, które poprawią wygląd i samopoczucie, sprawiając, że powrót do pracy po urlopie będzie łatwiejszy. Wybór należy do Ciebie!

Pobierz ten artykuł w formacie .pdf

Tematy

skóra / medycyna estetyczna
PN WT ŚR CZ PT SO ND
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31