Dzień Otwarty dla Pacjentów po operacjach onkologicznych piersi i z obrzękiem limfatycznym w Ośrodku Rehabilitacji POLIMED w Krakowie

WydarzenieDzień Otwarty dla Pacjentów po operacjach onkologicznych piersi i z obrzękiem limfatycznym w Ośrodku Rehabilitacji POLIMED w Krakowie
Data rozpoczęcia2019-09-28
Data zakończenia
Godzina rozpoczęcia09:00
Miejsce wydarzenia (nazwa obiektu)Ośrodek Rehabilitacji POLIMED
MiastoKraków
Ulicaos. Piastów 40
OrganizatorPOLIMED Sp. z o.o.
Kontak do organizatorabiuro@polimed.pl
Link do strony z wydarzeniemhttps://polimed.pl/o-nas/dzien-otwarty-2019/
Szczegóły

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że w sobotę 28 września 2019 r. w Ośrodku Rehabilitacji POLIMED w godzinach od 9:00 do 14:00 organizowany jest Dzień Otwarty pod hasłem „Daj sobie szansę na lepsze życie”. Organizując po raz kolejny Dzień Otwarty chcemy pokazać jak niezmiernie ważną i integralną częścią procesu leczenia i powrotu do aktywnego życia po leczeniu onkologicznym jest kompleksowa rehabilitacja.

W programie Dnia Otwartego zaplanowane są wykłady, indywidualne konsultacje i instruktaże ze specjalistami – onkologiem klinicznym, lekarzem rehabilitacji, fizjoterapeutą, masażystą i psychologiem. Uczestnicy spotkania będą mieli również okazję uzyskać praktyczne wskazówki i porady na temat prawidłowego odżywiania, poprawy wyglądu czy doboru odzieży kompresyjnej oraz wymienić się swoimi doświadczeniami z innymi chorymi. Będzie również możliwość wykonania bezpłatnego badania USG piersi (konieczność wcześniejszego zapisu).

Ośrodek Rehabilitacji POLIMED, w którym od 2004 roku prowadzona jest specjalistyczna rehabilitacja osób chorych na raka piersi, z obrzękiem limfatycznym, po zabiegach operacyjnych, chemio- i radioterapii, a także po rekonstrukcjach piersi, znajduje się na os. Piastów 40 w Krakowie. Świadczenia finansowane są w ramach kontraktu z NZF i prowadzone w formie Ośrodka Dziennego Rehabilitacji. Pacjenci przyjmowani są na podstawie skierowania z rozpoznaniem C50 i I89. Czas trwania turnusu wynosi 5 tygodnia. Pacjeni z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności przyjmowani są na rehabilitację poza kolejnością.

Rejestracja na Dni Otwarte do 23.09.2019
tel. 500 068 939, mail: rehabilitacja@polimed.pl lub osobiście.