VI Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa POMORSKIE DNI RETINOLOGICZNE

WydarzenieVI Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa POMORSKIE DNI RETINOLOGICZNE
Data rozpoczęcia2020-09-25
Data zakończenia2020-09-26
Godzina rozpoczęcia
Miejsce wydarzenia (nazwa obiektu)Centrum Konferencyjne w Hotelu Nadmorskim w Gdyni
MiastoGdynia
Ulica Ejsmonda 2
OrganizatorFundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Medycyny, Katedra i Klinika Okulistyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Kontak do organizatorabiuro@inspirecongress.pl
Link do strony z wydarzeniemhttps://retina2020.icongress.pl/
Szczegóły

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do udziału w VI edycji Konferencji Naukowo- Szkoleniowej POMORSKIE DNI RETINOLOGICZNE, która odbędzie się w Gdyni (Hotel Nadmorski w Gdyni), nad pięknym polskim morzem w terminie 29-30 maja 2020 r.

W czasie dwóch dni trwania obrad odbędą się sesje plenarne o tematyce: choroby siatkówki i ciała szklistego, AMD, chirurgii szklistkowo-sziatkówkowej, okulistyki dziecięcej oraz neurookulistyki.

Uczestnikom spotkania proponujemy także kursy i wetlaby, które ze względu na swój bezpośredni charakter zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Kursy i wetlaby dotyczyć będą możliwości diagnostycznych schorzeń plamki, a także podstaw chirurgicznego leczenia. Pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że przygotowane tematy oraz tematy kursów i warsztatów pozwolą znaleźć ciekawą propozycję dla każdej osoby biorącej udział w tym naukowym spotkaniu.

Wierzymy i żywimy nadzieję, że i tym razem jako organizatorzy, stworzymy niepowtarzalną atmosferę dyskusji i polemiki zachęcającą nie tylko do przyjmowania wiedzy, ale także do dzielenia się nią z innymi.

Mamy nadzieję, że  pobyt w Gdyni spełni oczekiwania zarówno wykładowców, uczestników jak i firm biorących udział w Konferencji.

Wierzymy, że Trójmiasto na początku lata  powita wszystkich uczestników konferencji oraz przedstawicieli firm piękną pogodą, która po zakończonych obradach zachęci do spacerów nad polskim morzem!

Do zobaczenia  w Gdyni!

Przewodnicząca Komitetu Honorowego
prof. dr hab. Krystyna Raczyńska

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego i Naukowego
dr n. med. Leopold Glasner
dr hab. n. med. Dorota Raczyńska