2. Kongres Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej

Wydarzenie2. Kongres Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej
Data rozpoczęcia2020-10-15
Data zakończenia2020-10-17
Godzina rozpoczęcia
Miejsce wydarzenia (nazwa obiektu)KONFERENCJA ONLINE
MiastoKONFERENCJA ONLINE
UlicaKONFERENCJA ONLINE
OrganizatorOrganizator: Fundacja Wspierania Chirurgii im. prof. dr. hab. Feliksa Skubiszewskiego || Organizator wykonawczy: Wydawnictwo Czelej Sp. z o.o.
Kontak do organizatora Kontakt dla uczestników: Łukasz Nowak e-mail: lukasz.nowak@czelej.com.pl +48 664 424 105 Oktawiusz Ofiarski e-mail: oktawiusz.ofiarski@czelej.com.pl +48 664 911 212
Link do strony z wydarzeniemhttps://kongreschmi.pl/
Szczegóły

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce i na świecie oraz w trosce o Państwa bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o zmianie formuły 2. Kongresu Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej. Pozostajemy przy terminie 15-17 października 2020 roku, zmieniamy jedynie  formułę naszego spotkania na Kongres Online. Dołożymy wszelkich starań, by program merytoryczny oraz dyskusje dopasować do wirtualnych możliwości tak, aby mogli Państwo jak najpełniej uczestniczyć w wydarzeniu.

W trakcie Kongresu będzie można zadawać pytania korzystając z czatu, a odpowiedzi zostaną udzielone przez zaproszonych ekspertów w czasie przeznaczonym na dyskusje. Będzie możliwość odwiedzenia wirtualnych stoisk Partnerów Kongresu a także uczestniczenia w wirtualnym wieczorze artystycznym.

Wszystko po to, byśmy mimo trudnej obecnie sytuacji, mogli się spotkać, wymienić doświadczeniami i korzystać ze światowej eksperckiej wiedzy.

Serdecznie zapraszamy,

Organizatorzy