Ogólnopolskioe Dni Medycyny Pracy - Szanse i możliwości medycyny pracy w ochronie zdrowia

WydarzenieOgólnopolskioe Dni Medycyny Pracy - Szanse i możliwości medycyny pracy w ochronie zdrowia
Data rozpoczęcia2019-09-27
Data zakończenia2019-09-28
Godzina rozpoczęcia09:00
Miejsce wydarzenia (nazwa obiektu)Hotel Radisson Blu
MiastoSzczecin
UlicaPlac Rodła 10
OrganizatorZarząd Główny i Oddział w Szczecinie PTMP, WOMP – Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki w Szczecinie, Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera w Łodzi
Kontak do organizatorabiuro@inspirecongress.pl
Link do strony z wydarzeniemhttps://ptmp2019.icongress.pl/
Szczegóły

Szanowni Państwo,

w imieniu Zarządu Głównego i Oddziału w Szczecinie Polskiego Towarzystwa Medycyny Pracy z ogromną przyjemnością zapraszamy do udziału w kolejnych Dniach Medycyny Pracy, organizowanych tym razem w hotelu Radisson Blu w Szczecinie w dniach 27-28.09.2019 r.

Temat tegorocznych Dni Medycyny Pracy to: „Szanse i możliwości medycyny pracy w ochronie zdrowia”. Podczas spotkania dla lekarzy sprawujących opiekę profilaktyczną nad pracownikami, pielęgniarek służby medycyny pracy, psychologów oraz wszystkich sympatyków medycyny pracy zostaną przedstawione wyniki badań i doświadczenia z innych krajów dotyczących ochrony zdrowia pracujących, dane epidemiologiczne wybranych chorób cywilizacyjnych i związanych z pracą, zalecenia dotyczące opieki profilaktycznej na wybranych stanowiskach pracy. Dzięki uczestnictwu wybitnych ekspertów nasza Konferencja będzie nie tylko unikalną platformą do pogłębienia wiedzy pomocnej w codziennej pracy, ale także możliwością wymiany doświadczeń.

Prezes PTMP
prof. dr hab. n. med. Jolanta Walusiak-Skorupa

Dyrektor WOMP-ZCLiP w Szczecinie
dr Małgorzata Sysło-Przedpełsk