IV Podhalańskie Dialogi Medyczne

WydarzenieIV Podhalańskie Dialogi Medyczne
Data rozpoczęcia2020-10-23
Data zakończenia2020-10-25
Godzina rozpoczęcia09:00
Miejsce wydarzenia (nazwa obiektu)
Miasto
Ulica
OrganizatorProf. Artur Mamcarz | Bacheda Kongresy Eventy Sp. z o. o.
Kontak do organizatorabiuro@grupabachleda.pl
Link do strony z wydarzeniemwww.dialogimedyczne.pl
Szczegóły

Szanowni Państwo,
IV Podhalańskie Dialogi Medyczne odbędą się w dniach 23-25 października 2020 r. W NOWEJ FORMULE – BĘDZIE TO TRANSMISJA ON-LINE.

Różnorodne grono specjalistów z całej Polski, pozwoli uczestnikom spojrzeć szerzej na przypadki medyczne oraz wspólnie, holistycznie zająć się dolegliwościami pacjenta podczas diagnostyki, leczenia oraz późniejszej rekonwalescencji i zmiany stylu życia. Podczas Konferencji duży nacisk zostanie położony właśnie na współpracę miedzy lekarzami różnych specjalności, ponieważ pacjenci potrzebują interdyscyplinarnej opieki medycznej.

W konferencji co roku biorą udział specjaliści z wielu dziedzin medycyny m.in.: kardiologia, interna, diabetologia, psychiatria i psychologia, specjaliści od stylu życia, diety, Medycyny Stylu Życia oraz rozwoju.

Tematyka obejmuje m.in.: kardiologię sportową, zaburzenia lipidowe, wady serca, niewydolność serca, kwas moczowy, otyłość, zmęczenie, nowe leki w diabetologii i wiele innych tematów które o ostatnich czasach stały się niezwykle aktualne oraz istotne jest, aby szerzej o nich mówić oraz edukować swoich pacjentów.

Nie spotkamy się wspólnie w Zakopanem, jednak specjalnie dla Państwa zostanie uruchomiona dedykowana platforma, poprzez którą będzie transmitowane wydarzenie on-line, z możliwością odtwarzania wykładów aż do końca listopada!

Szczegóły na stronie Konferencji: www.dialogimedyczne.pl   

Zapraszamy do współtworzenia tej wyjątkowej - wirtualnej edycji Konferencji.

Z pozdrowieniami
Prof. dr hab. med. Artur Mamcarz
Bachleda Kongresy Eventy Sp. z o. o.