VIII Forum Pediatrów 2021

WydarzenieVIII Forum Pediatrów 2021
Data rozpoczęcia2021-02-20
Data zakończenia
Godzina rozpoczęcia
Miejsce wydarzenia (nazwa obiektu)
Miasto
Ulica
OrganizatorWydawnictwo Czelej Sp. z o.o.
Kontak do organizatorasklep@czelej.com.pl
Link do strony z wydarzeniemhttps://konferencja.forumpediatrow.pl/
Szczegóły

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy,


Z powodu pandemii COVID-19 organizacja wszelkich konferencji w przestrzeni publicznej stała się niemożliwa. Ponieważ bezpieczeństwo Prelegentów i Uczestników jest dla nas priorytetem, wybraliśmy optymalną i dostępną dla każdego formułę spotkania online. VIII edycja Forum Pediatrów została zaplanowana na jeden dzień –  20 lutego 2021 roku.

Pomimo przeniesienia konferencji do sieci zadbaliśmy, by jak co roku zaproponować Państwu niezwykle urozmaicony program naukowy. Wykłady najwybitniejszych ekspertów z różnych dziedzin pediatrii zapewnią wysoki poziom merytoryczny. Nie zabraknie także sesji warsztatowej.

Dołożymy wszelkich starań, by udział w tym wydarzeniu spełnił Państwa oczekiwania odnośnie do aktualnej wiedzy z profilaktyki i leczenia chorób dzieci.

Epidemia koronawirusa i związane z nią ograniczenia w codziennym życiu to dla nas wszystkich bezprecedensowe wyzwanie. Towarzyszy nam obecnie wielka niepewność dotycząca zdrowia, a dla lekarzy jest to w szczególności czas wyjątkowo intensywnej pracy.

Bardzo żałuję, że nie będziemy mogli zobaczyć się osobiście.  Mam jednak nadzieję, że jest to okres przejściowy i powrócimy do spotkań, gdzie bezpośredni kontakt, umożliwiający wymianę poglądów i doświadczeń stanowił najwyższą wartość.

Serdecznie zapraszam do udziału w Forum Pediatrów 2021.

Prof. dr hab. n. med. Teresa Jackowska
Kierownik naukowy Konferencji