Konferencja "Vege Day"

WydarzenieKonferencja "Vege Day"
Data rozpoczęcia2021-04-24
Data zakończenia
Godzina rozpoczęcia17:00
Miejsce wydarzenia (nazwa obiektu)
Miasto
Ulica
OrganizatorPTSF UJ CM
Kontak do organizatora
Link do strony z wydarzeniemhttps://fb.me/e/V6WdSJJ8
Szczegóły

                                   Konferencja “Vege Day” już 24 kwietnia!

 

Zarówno weganizm, jak i wegetarianizm szybkimi krokami wkraczają do naszych kuchni stając się popularnymi dietami oraz z roku na rok wzbudzają większe zainteresowanie. 

Świadomość ekologiczna rośnie w siłę zrzeszając ku sobie coraz większą liczbę osób rezygnujących z potraw mięsnych. Pomimo tego, brakuje powszechnie występującego przekonania o skuteczności takiego sposobu odżywiania oraz wciąż obecnych jest wiele mitów - w związku z czym przychodzimy z pomocą!

Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji UJ CM zaprasza na konferencję “Vege Day”. W trakcie wydarzenia specjaliści z dziedziny farmacji i dietetyki omówią podstawy bezpiecznego stosowania diety roślinnej, konieczność uzupełnienia niedoborów oraz jej ewentualne interakcje z przyjmowanymi lekami. Eksperci chętnie odpowiedzą również na wszelkie zadane pytania.

Kiedy: 24 kwietnia, godzina 17:00

Gdzie: online - MS Teams

Udział: bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja

Chcesz się dowiedzieć  jak prawidłowo komponować jadłospis wegetariański? Na co zwrócić szczególną uwagę i w jakie produkty warto wzbogacić nasz talerz, aby zapewnić organizmowi dostęp do niezbędnych substancji odżywczych? Koniecznie do nas dołącz! 

Po szczegóły zapraszamy na fanpage na Facebooku: https://fb.me/e/V6WdSJJ8