NOWOCZESNY SZPITAL 2021 INWESTYCJE MEDYCZNE W CZASIE I PO COVID-19

WydarzenieNOWOCZESNY SZPITAL 2021 INWESTYCJE MEDYCZNE W CZASIE I PO COVID-19
Data rozpoczęcia2021-08-18
Data zakończenia
Godzina rozpoczęcia10:00
Miejsce wydarzenia (nazwa obiektu)
Miasto
Ulica
OrganizatorEwa Dziatkowska
Kontak do organizatoratel. 500 66 22 37, e.dziatkowska@dndproject.com.pl
Link do strony z wydarzeniemhttps://dndkonferencje.clickmeeting.com/548-752-139/register
Szczegóły

Konferencja ON-LINE SZPITALE I OBIEKTY SŁUŻBY ZDROWIA 2021 vol.7

Realizacja inwestycji szpitalnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii tematem zbliżającej się Konferencji SZPITALE I OBIEKTY SŁUŻBY ZDROWIA 2021 vol.7, która odbędzie się w formule online 18 sierpnia 2021 środa w godz. 10.00-14.00. Link dostępowy do pokoju konferencyjnego do pobrania poprzez Panel Uczestnika REJESTRACJA: https://dndkonferencje.clickmeeting.com/548-752-139/register

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Dowiesz się na jakie czynniki zwracać szczególną uwagę przy realizacji inwestycji medycznych w czasie i po pandemii Covid-19. Pokażemy rozwiązania wspierające działy techniczne w procesie planowania inwestycji i prowadzenia modernizacji mające bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo epidemiologiczne obiektów medycznych i osób w nich przebywających. Powiemy również na co powinien zwrócić uwagę inwestor oraz projektant podczas konfiguracji i doboru urządzeń przeznaczonych dla obiektów szpitalnych. Ale to nie wszystko, w programie również wytyczne projektowe, propozycje produktów i aranżacji w zależności od lokalizacji, zasady projektowania uniwersalnego, kwestie eksploatacji i higieny w odniesieniu do kosztów i sytuacji związanej z Covid 19, a także współczesna infrastruktura transmisji danych dla obiektów opieki medycznej i skuteczne zarządzanie jednostką medyczną.

Dołącz ON-LINE do wydarzenia. Konferencję w sposób szczególny polecamy Architektom, Projektantom, Wykonawcom, Dyrektorom i Kierownikom Pionów Medycznych i Technicznych Klinik/Szpitali/Placówek Medycznych, PSSE, Rzeczoznawcom oraz specjalistom zawodowo związanym z budową, modernizacją i eksploatacją obiektów medycznych.

Program wydarzenia dostępny pod linkiem https://dndkonferencje.clickmeeting.com/548-752-139/register