XIX Międzynarodowa Konferencja Rynologiczna RhinoForum 2021

WydarzenieXIX Międzynarodowa Konferencja Rynologiczna RhinoForum 2021
Data rozpoczęcia2021-12-03
Data zakończenia2021-12-04
Godzina rozpoczęcia09:00
Miejsce wydarzenia (nazwa obiektu)
MiastoWarszawa
Ulica
OrganizatorPolskie Towarzystwo Rynologiczne
Kontak do organizatorainfo@forumrynologiczne.pl
Link do strony z wydarzeniemhttps://forumrynologiczne.pl
Szczegóły

Szanowni Państwo,

mam wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, XIX. edycji Międzynarodowej Konferencji Rynologicznej RhinoForum 2021, która odbędzie się w Warszawie w dniach 3-4 grudnia 2021.
Obecne przygotowania do RhinoForum 2021 prowadzone są dwutorowo: spotkanie stacjonarne oraz w formule on-line, co umożliwi nam realizację konferencji w zależności od sytuacji epidemicznej.
Dokładamy wszelkich starań, aby odbyła się ona w tradycyjnej formie, tak abyśmy mogli wysłuchać na żywo wykładów oraz spotkać się osobiście, i z wykładowcami i z naszymi kolegami. Przekonany jestem, że po trwającej od prawie dwóch lat izolacji z powodu pandemii wszyscy sympatycy RhinoForum tego oczekują. Ale ostateczną decyzję Komitet Organizacyjny podejmie jednak na początku października, o czym będziemy Państwa na bieżąco informować.

Program RhinoForum 2021 w zasadzie jest już ustalony, jednakże udostępnimy go po podjęciu decyzji w jakiej formie odbędzie się nasze spotkanie.

Tak jak co roku planowane są dodatkowo dwa seminaria:
- IX. Seminarium "Chrapanie i Bezdechy dla Laryngologów", którego program został opracowany we współpracy z International Surgical Sleep Society,
- IV. Interdyscyplinarne Sympozjum "Bóle Głowy w Codziennej Praktyce".

Serdecznie wszystkich Państwa pozdrawiam. 
Do zobaczenia w Warszawie 

Z wyrazami szacunku 
prof. Antoni Krzeski