Kardionefrodiabetologia 2022

Data wydarzenia: 02 Kwi 2022 o 23:00

Miejsce: online

Adres: online, online

Strona wydarzenia: https://www.kardionefrodiabetologia.com/#konferencje

Organizator: Pric

Kontakt do organizatora: [email protected]

https://www.kardionefrodiabetologia.com/#konferencje
 

Pomysł stworzenia konferencji Kardionefrodiabetologia powstał ponad dekadę temu. Wybitni specjaliści z dziedziny nefrologii i diabetologii chcieli przekazać Lekarzom swoje spostrzeżenia i nauczyć ich interdyscyplinarnego podejścia do Pacjenta. Postanowili dzielić się wiedzą i najnowszymi doniesieniami medycznymi.

Prof. dr hab. Janusz Gumprecht stworzył wizję nowej formy konferencji, otwartej uczestników, angażującej ich w analizę przypadków klinicznych, zachęcającej do zadawania pytań i wspólnego szukania odpowiedzi. Zebrał też grono wybitnych polskich specjalistów czuwających nad najwyższym poziomem merytorycznym spotkań.

Tak powstała Nefrodiabetologia, która z czasem rozszerzyła tematykę o kardiologię, hipertensjologię i seksuologię przyjmując nową nazwę Kardionefrodiabetologia.

Z czasem wzbogaciliśmy tematykę, wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych uczestników - lekarzy specjalistów szukających wiarygodnych informacji i kontaktu z najwybitniejszymi polskimi specjalistami.Rozszerzyliśmy także konferencję o dyskusje po każdym z prezentowanych wykładów.
To co się nie zmieniło, to spotkania organizowane w ośmiu miastach Polski: w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Rzeszowie i w Gdańsku, które niezmiennie cieszą się zainteresowaniem specjalistów z zakresu chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej, nefrologów, kardiologów, hipertensjologów, diabetologów.

Rok 2020 przyniósł nowe rozwiązania, stąd, by być jak najbliżej Państwa i dzielić się najnowszą wiedzą, stworzyliśmy wersję Online naszych spotkań. Jesteśmy wdzięczni za Państwa udział w spotkaniach, aktywność, zadawanie wielu istotnych pytań. Kardionefrodiabetologia Online stała się platformą wymiany wiedzy i doświadczeń z Państwa i Wykładowców doświadczeń klinicznych.
W roku 2021 pozostaliśmy w świecie Online, realizując nasze edukacyjne plany i docierając do nowych uczestników, a także poszerzyliśmy Komitet Naukowy cyklu o nowych, wybitnych wykładowców.
W tym roku także spotykamy się online.
Dostęp dla lekarzy bezpłatny.

PN WT ŚR CZ PT SO ND
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31