I WARSZAWSKIE FORUM OKULISTYCZNE

Data wydarzenia: 02 Sep 2022 o 01:00 - 03 Sep 2022

Miejsce: HOLIDAY INN RESORT

Adres: Józefów, ul. Telimeny 1

Strona wydarzenia: https://wfo2022.icongres.pl/

Organizator: Klinika Okulistyczna Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie

Kontakt do organizatora: biuro@inspirecongress.pl

Mam zaszczyt i przyjemność, wraz z całym zespołem Kliniki Okulistycznej Wojskowego Instytutu Medycyny  Lotniczej, zaprosić Państwa na I WARSZAWSKIE FORUM OKULISTYCZNE. Liczę,  że spotkamy się osobiście i będziemy mogli podyskutować po długiej przerwie, spowodowanej pandemią.  

Ideą naszego „ FORUM” jest współczesne szerokie spojrzenie na choroby narządu wzroku. Pierwszy dzień konferencyjny planujemy w formule warsztatowo-kursowej. Główny akcent położymy  na przedstawienie praktycznych wskazówek postępowania w procesie diagnostyczno-terapeutycznym. W programie znajdą Państwo między innymi wetlaby chirurgiczne, kursy z szycia mikrochirurgicznego,  iniekcji w medycynie estetycznej, laseroterapii czy kurs z optyki okularowej. W programie  będą również wykłady przeznczone dla Pań pielęgniarek specjalizujących się w opiece na naszymi pacjentami. W  drugim dniu konferencyjnym, zaproszeni Goście, autorytety w swoich dziecinach, przekażą nam najnowsze doniesienia diagnostyczno-chirurgiczne dotyczące zaćmy, jaskry,  chorób siatkówki i aparatu ochronnego oka.  

Mam nadzieję, że pobyt w Warszawie nie tylko wzbogaci wiedzę uczestników, ale będzie również wspaniałą okazją do tak wyczekiwanych dyskusji i spotkań towarzyskich na żywo. Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w konferencji.  

 

Z serdecznymi pozdrowieniami, 

Kierownik Kliniki Okulistycznej 

Dr n. med. Radosław Różycki 

PN WT ŚR CZ PT SO ND
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30