Subskrybuj
Logo małeWyszukiwanie
Medexpress.pl>Kalendarium wydarzeń> XLIII Konferencja Naukowo – Szkoleniowa pt. ,,Okulistyka XXI wieku, State of the art”

XLIII Konferencja Naukowo – Szkoleniowa pt. ,,Okulistyka XXI wieku, State of the art”

Data wydarzenia: 20 maja 2022 (09:00) - 21 maja 2022 (09:00)

Adres: Centrum Konferencyjne Hotel Novotel Wrocław Centrum, Powstańców Śląskich 7, Wrocław

Strona wydarzenia: kliknij tutaj

Organizator: SPEKTRUM Ośrodek Okulistyki Klinicznej

Kontakt do organizatora: [email protected]

 

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!

W styczniu 2001 roku, kilku entuzjastów okulistyki zebrało się w domu Profesor Marii Hanny Niżankowskiej, aby zastanowić się, jak stworzyć miejsce pracy, w którym będą mogli leczyć pacjentów nowocześnie, na najlepszym sprzęcie oraz w komfortowych warunkach.

Nie przypuszczaliśmy wtedy, że powstanie klinika, w której pracuje 150 osób, działają 3 sale operacyjne, jednocześnie pracuje 25 gabinetów, leczy się 30000 pacjentów i wykonuje się 5500 operacji okulistycznych rocznie. Pani Profesor Maria Hanna Niżankowska, której śmiałej wizji i inicjatywie zawdzięczamy ten sukces, obchodzi jubileusz 60 lat pracy zawodowej.

Te dwie wspaniałe rocznice – 60 lat pracy zawodowej Profesor Marii Hanny Niżankowskiej i 20 lat istnienia Ośrodka Okulistyki Klinicznej SPEKTRUM – są okazją do spotkania się i wspólnego świętowania z Państwem.  Przez 20 lat zorganizowaliśmy aż 41 konferencji naukowo-szkoleniowych, a w roku pandemii COVID-19 wydaliśmy biuletyn naukowo-szkoleniowy.

Pragniemy, aby tegoroczna XLIII Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pt. „Okulistyka XXI – State of the art”, była wyjątkowa i szczególnie uroczysta. Na zakończenie obrad odbędzie się też premiera autobiografii Profesor Marii Hanny Niżankowskiej pt. „Moje życie i praca”.

Czekamy na Państwa we Wrocławiu.

Dr n. med. Maria Muzyka- Woźniak

Kierownik CREO CBR

Wydarzenia w tym miesiącu