I Zachodniopomorskie Dni Onkologii

Data wydarzenia: 20 May 2022 o 10:00 - 21 May 2022

Miejsce: Hotel Courtyard by Marriott

Adres: Szczecin, Pl. Brama Portowa 2

Strona wydarzenia: https://zachodniopomorskaonkologia.pl/

Organizator: Oddział Onkologii Klinicznej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2 PUM w Szczecinie Klinika Ginekologii Operacyjnej i Onkologii Ginekologicznej Dorosłych i Dziewcząt Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2 PUM w Szczecinie

Kontakt do organizatora: sekretariat@zachodniopomorskaonkologia.pl

Ostatnie lata rozwoju medycyny to olbrzymi postęp w leczeniu chorób onkologicznych. Pojawiają się nowe terapie i nowe metody operacyjne które dają pacjentom perspektywę dłuższego życia i lepszego jego komfortu. Co ważne, ten postęp staje się stopniowo dostępny dla coraz większych grup pacjentów, a co za tym idzie wymaga nieustannej aktualizacji wiedzy przez lekarzy. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom i chcąc podzielić się doświadczeniami z naszego regionu z Kolegami z całej Polski postanowiliśmy zorganizować I Zachodniopomorskie Dni Onkologiczne. Chcielibyśmy, aby konferencja Zachodniopomorskie Dni Onkologiczne stała się cyklicznym spotkaniem onkologów, ginekologów, chirurgów i innych specjalności zaangażowanych w diagnozowanie i leczenie nowotworów. 

Jako wykładowców zaprosiliśmy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, autorytety z onkologii klinicznej, ginekologii onkologicznej czy chirurgii. Będziemy rozmawiać o nowościach i o codziennej praktyce. Mamy nadzieję, że Zachodniopomorskie Dni Onkologiczne staną się znakomitą okazją do wiosennej edukacji i integracji naszego środowiska.

Serdecznie zapraszamy

Dr hab. n. med. Anita Chudecka-Głaz

Prof. dr hab. n. med. Tomasz Byrski

PN WT ŚR CZ PT SO ND
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31