FACE & NECK LIFT SURGERY with barbed sutures, LIPOMODELING

Data wydarzenia: 24 May 2022 o 10:00 - 01 Jan 1970

Miejsce: KCM Clinic

Adres: Jelenia Góra, Bankowa 5-7

Strona wydarzenia: https://kcmclinic.com/live-streaming-workshops

Organizator: KCM Clinic S.A.

Kontakt do organizatora: worskshops@kcmclinic.com

Już niebawem w KCM Clinic odbędą się Międzynarodowe Warsztaty LIVE streaming z zakresu Chirurgii Plastycznej i Estetycznej Lifting Twarzy i Szyi, ze szwami kolczastymi Lipmodeling.

Chirurgiem gościnnym podczas warsztatów będzie prof. dr hab. Cemal Senyuva, MD, PhD z Stambułu, Turcja, który jest Prezesem Tureckiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Estetycznej oraz Przewodniczącym Tureckiej Fundacji Edukacyjnej Chirurgii Plastycznej.

Wraz z Dr Senyuava warsztaty poprowadzi chirurg KCM Clinic dr n. med. Piotr Drozdowski z Jeleniej Góry.

Podczas warsztatów chirurdzy przeprowadzą operacje live podczas których będą odpowiadac na pytania i wyjaśniac techniki stosowane podczas operacji.

Wykład odnośnie "Lifting twarzy i szyi szwami kolczastymi oraz Lipomodeling" poprowadzi prof. dr hab. Cemal Senyuva, a kolejny "Piękno i proporcje w chirurgii plastycznej estetycznej i rekonstrukcyjnej" zaprezentuje dr n. med. Piotr Drozdowski. 

Warsztaty w KCM to kolejne prestiżowe wydarzenie poświęcone innowacyjnym technikom oraz najnowszym metodom w chirurgii plastycznej, z udziałem m.in.: wybitnych postaci medycyny, uznanych chirurgów, ekspertów oraz lekarzy wielu specjalizacji.

Warsztaty dla doktorów, pielęgniarek i innych dziedzin medycznych odbywają się online po rejestracji uczestników na stronie wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału!

PN WT ŚR CZ PT SO ND
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31