Subskrybuj
Logo małeWyszukiwanie
Medexpress.pl>Kalendarium wydarzeń> IV Forum Serce Pacjenta

IV Forum Serce Pacjenta

Data wydarzenia: 24 września 2022 (14:00) - 24 września 2022 (14:00)

Adres: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, plac Sławika i Antalla 1, Katowice

Strona wydarzenia: kliknij tutaj

Organizator: Polskie Towarzystwo Kardiologiczne

Kontakt do organizatora: [email protected]

W imieniu Komitetu Organizacyjnego IV Forum Serce Pacjenta mam zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa do udziału w tym jedynym w Polsce wydarzeniu edukacyjnym poświęconym w całości pacjentom ze schorzeniami układu sercowo-naczyniowego, którego inicjatorem jest Polskie Towarzystwo Kardiologiczne.

Z liderami czołowych organizacji pacjentów w Polsce, niezrzeszonymi pacjentami kardiologicznymi, ich bliskimi, osobami zdrowymi zainteresowanymi ochroną i poprawą zdrowia swojego układu sercowo-naczyniowego oraz dziennikarzami spotkamy się już 24 września 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. IV Forum Serce Pacjenta jak co roku będzie stanowiło integralną część dorocznego Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. W wydarzeniu tradycyjnie wezmą udział najwybitniejsi specjaliści z dziedziny kardiologii z Polski i zza granicy.

W ramach tegorocznej edycji Forum Serce Pacjenta zaplanowaliśmy między innymi sesję inauguracyjną z udziałem przedstawicieli Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, liderów organizacji pacjentów oraz decydentów i samorządowców. Ponadto, działania edukacyjno-świadomościowe w obszarze: profilaktyki, diagnostyki i możliwości nowoczesnej, zgodnej z aktualną wiedzą medyczną terapii schorzeń układu sercowo-naczyniowego planujemy realizować poprzez: warsztaty, ogólnodostępne konsultacje diagnostyczne i lekarskie oraz prezentacje i dodatkowe materiały edukacyjne dostępne w ramach dedykowanych stoisk zlokalizowanych na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

Wydarzenia w tym miesiącu