Przegląd prasy: Sondaż: Większość Polaków zaszczepiłoby swoje dzieci przeciwko Covid-19

86498561
Fot. Thinkstock / Getty Images
W dzisiejszym przeglądzie prasy m.in. o walce z pandemią.
Medexpress 2021-05-12 07:00

Jaka przyszłość czeka polskie szpitalnictwo

Ministerstwo Zdrowia zapowiedziało reformę zarówno w kontekście sieci szpitali, jak i zmian właścicielskich w placówkach, dla których obecnie organami założycielskimi są samorządy - informuje Dziennik Gazety Prawnej.

Aukcja 5G w końcu ruszy z miejsca

Według naszych rozmówców z branży procedura rozdysponowania pasma C – w którym powstanie ogólnopolska sieć komórkowa piątej generacji – powinna się rozpocząć w najbliższych tygodniach - informuje Dziennik Gazety Prawnej.

Sondaż: Większość Polaków zaszczepiłoby swoje dzieci przeciwko Covid-19

Większość naszych rodaków zaszczepiłaby swoje dzieci przeciwko koronawirusowi, gdyby mieli taką możliwość – wynika z sondażu United Surveys dla RMF FM i „Dziennika Gazety Prawnej”. W badaniu zapytano ankietowanych także o kwestię obostrzeń dla osób zaszczepionych - informuje Polska the Times.

Czekamy na paszporty COVID-owe, by w zdecydowanej większości wybrać się na urlopy zagranicę: 12.05.2021. Taki plan ma ośmiu na 10. Polaków

Po miesiącach zamknięcia wiele osób chce wyjechać na wakacje jak najszybciej, ale ponad połowa przyznaje, że pandemia może istotnie wpłynąć na ich plany (61%). W zeszłym roku sezon letnich wyjazdów opóźnił się o ponad dwa miesiące, czy sytuacja się powtórzy? Jaki urlop planują Polacy? - informuje Polska the Times.

PDF

Zobacz także