Szczyt Zdrowie 2022 - pełny zapis wideo

Medexpress

Opublikowano 08 czerwca 2022, 11:20

Medexpress

Opublikowano 08 czerwca 2022, 11:20

Po dwóch latach pandemii przyszedł czas na podsumowanie, na jakim etapie znajduje się polski system opieki zdrowotnej. Jak ma wyglądać? W jaki sposób należy odbudować zdrowie Polaków? Dług zdrowotny zaciągnięty przez ostatnie dwa lata będziemy spłacać bardzo długo.

W wyniku pandemii COVID-19 wyłonił się nowy obraz systemu ochrony zdrowia ze wszystkimi jego niedoskonałościami. Bardzo słaby stan psychiczny społeczeństwa, niewykonane operacje, niediagnozowane choroby, długie kolejki do specjalistów, fiasko w budowaniu zaufania do szczepień ochronnych – wszystko to będzie przedmiotem debat w gronie wybitnych ekspertów.

Szczytem marzeń nas wszystkich to system ochrony zdrowia, w którym każdy czuje się zaopiekowany.

W gronie wybitnych ekspertów i decydentów zdrowotnych podczas Szczytu poruszone zostaną tematy związane z najpoważniejszymi wyzwaniami zdrowotnymi.

Organizatorzy:

Instytut Ochrony Zdrowia – prężnie rozwijający się think tank działający w szeroko pojętej branży ochrony zdrowia, przygotowujący opiniotwórcze raporty, analizy i prognozy, a także wydarzenia kreujące platformę dialogu pomiędzy interesariuszami polskiej branży zdrowotnej. Wydawca wielu interdyscyplinarnych, pogłębionych prac naukowo-badawczych, m.in. raportu „Zdrowie priorytetem politycznym państwa – analiza i rekomendacje”.

Misja NIZP PZH - PIB

Misją Instytutu na przełomie lat było kształtowanie zdrowia publicznego w Polsce, w szczególności w obszarze zapobiegania chorobom zakaźnym i zakażeniom, monitorowania czynników ryzyka w żywności, wodzie i powietrzu oraz promocji zdrowia. Realizowane w Instytucie zadania mają na celu wzmocnienie poczucia wspólnoty w oparciu o wartości wpisane w polską tradycję państwową i narodową, a dzięki opracowywanym rozwiązaniom ludzie mogą żyć zdrowiej, dłużej i aktywniej. Nadając badaniom i rozwiązaniom wiarygodność naukową Instytut umożliwia korzystanie z nich wszystkim, którzy troszczą się o zdrowie swoje i całego społeczeństwa.

Pobierz ten artykuł w formacie .pdf

Tematy

kongres / Szczyt Zdrowie / debaty / dług publiczny
PN WT ŚR CZ PT SO ND
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28