Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
banner

Nasza skóra nie lubi nadmiaru. Możesz "przesadzić" z kosmetykami

MedExpress Team

medexpress.pl

Opublikowano 13 maja 2024 10:03

Nasza skóra nie lubi nadmiaru. Możesz "przesadzić" z kosmetykami - Obrazek nagłówka
Fot. Getty Images/iStockphoto
Od ilości nakładanych składników, ważniejsza jest ich jakość i odpowiedni dobór do potrzeb skóry.

Ograniczając ilość aplikowanych kosmetyków na skórę, jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć jej potrzeby i dajemy szansę na odpoczynek. W pielęgnacji kluczową rolę odgrywa odpowiedni dobór produktów – nie każdy popularny aktualnie składnik będzie dla nas dobry. Tajemnica dobrego rytuału często tkwi w jego prostocie.

PRACA U PODSTAW

Niezależnie od wieku i rodzaju skóry – do tego by była zdrowa i w dobrej kondycji, musi być odpowiednio nawilżona. Bez tego nie ma mowy o blasku i świeżym wyglądzie. Uczucie ściągnięcia skóry, to pierwszy sygnał, że w jej wnętrzu nie dzieje się dobrze i może świadczyć o zaburzeniach bariery hydrolipidowej. Dlatego każdy aplikowany kosmetyk powinien być dla niej łagodny. tołpa.® authentic żel do mycia twarzy nawilżona skóra, to niezbędny krok do czystej skóry z dawką nawilżających molekuł kwasu hialuronowego. Usuwa najdrobniejsze zanieczyszczenia, makijaż oczu i ust z zachowaniem naturalnej równowagi: mikrobiomu, fizjologicznego pH i bariery hydrolipidowej.

W ciągu kilku chwil skóra jest idealnie oczyszczona, odświeżona i nawilżona.

SKONCENROWANE NA CELU

Serum to ten kosmetyk, który działa intensywnie i potrafi ekspresowo przywrócić komfort skórze. tołpa.® authentic serum nawilżona skóra SUPER SKONCENTROWANE ma lekką formułę, która jednocześnie intensywnie nawilża i nawadnia. Błyskawicznie dostarcza skórze dawkę 50-godzinnego nawilżenia, przywracając jej gładkość, elastyczność i naturalną promienność. Pielęgnuje z delikatnością i wsparciem dla mikrobiomu. Łagodzi podrażnienia i nie zaburza naturalnego pH.

WEDŁUG POTRZEB

Rolą kremu jest długodystansowe działanie, czyli wspieranie skóry każdego dnia i przez wiele godzin. Na pełne efekty pielęgnacji czasami musimy poczekać, ale często już samo nałożeniu kremu daje uczucie ulgi. tołpa.® authentic krem nawilżona skóra jest, jak ratunek dla odwodnionej i spragnionej skóry. Dzięki czystym molekułom skwalanu nawilża przez 72 h i regeneruje. W 7 dni poprawia elastyczność i przywraca gładkość. Dzięki lekkiej i szybko wchłaniającej się formule odbudowuje warstwę hydrolipidową naskórka bez efektu obciążenia i błyszczenia. Chroni przed utratą wody. Pielęgnuje skórę z delikatnością i wsparciem dla mikrobiomu. Łagodzi podrażnienia i nie zaburza naturalnego pH. Dla skóry o odczuwalnych objawach odwodnienia, najlepszy będzie krem o odżywczej konsystencji, jak tołpa.® authentic krem nawilżona skóra SUPER BOGATY, który zwiększa nawilżenie

Wszystkie produkty z linii tołpa.® authentic zawierają od 8 do maksymalnie 14 składników INCI, każdy z nich jest dokładnie omówiony na kartoniku kosmetyku, a jego obecność w formule - uzasadniona.

Co więcej, minimum 97% składników jest pochodzenia naturalnego. Receptury opracowano tak, by precyzyjnie odpowiadały na potrzeby skóry.

Źródło: mat. prasowy

Podobne artykuły

iStock-498790085
11 kwietnia 2024
iStock-872065914

Wyjątkowa trójka

15 marca 2024
iStock-1144306744

Botoks to nie kosmetyk

16 sierpnia 2023

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także

zabieginazmarszczki
Artykuł sponsorowany

Zmarszczki - jak je zniwelować i im zapobiegać?

17 maja 2024
iStock-872065914
15 maja 2024
diety

Talerz Polaka

30 kwietnia 2024
20240412151949_download
Artykuł sponsorowany

Czy dieta keto jest zdrowa? 7 korzyści zdrowotnych keto

15 kwietnia 2024
iStock-696889810
12 kwietnia 2024