Subscribe
Logo small
Search
banner

Jubileuszowy Zjazd 30-lecia Polskiego Towarzystwa Zakażeń Szpitalnych

MedExpress Team

medexpress.pl

Published March 6, 2024 10:10

Jubileuszowy Zjazd 30-lecia Polskiego Towarzystwa Zakażeń Szpitalnych - Header image
Fot. iStock/Getty Images
Trwa rejestracja na konferencję Akademia Kontroli Zakażeń - Jubileuszowy Zjazd 30-lecia Polskiego Towarzystwa Zakażeń Szpitalnych, która odbędzie się w Łodzi w dniach 7-9 marca 2024 r. W wydarzeniu wezmą udział lekarze, pielęgniarki i położne, diagności laboratoryjni, farmaceuci i ratownicy medyczni z placówek medycznych w całym kraju oraz pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Zapisy na stronie: www.akademiazakazen.pl.

Przedstawiciele zawodów medycznych zajmujących się problematyką zakażeń związanych z opieką medyczną spotkają się w marcu 2024 r. w Łodzi – a to za sprawą Polskiego Towarzystwa Zakażeń Szpitalnych (PTZS) i wyjątkowej, jubileuszowej konferencji „Akademia Kontroli Zakażeń”. Podczas wydarzenia eksperci poruszą najważniejsze zagadnienia z dziedziny nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie kontroli, profilaktyki i leczenia zakażeń.

Zakażenia, a w szczególności zakażenia szpitalne, to jeden z najistotniejszych problemów zdrowotnych w Polsce. Co roku Główny Inspektorat Sanitarny publikuje raport podsumowujący pracę Państwowej Inspekcji Sanitarnej. W najnowszym raporcie: Stan sanitarny kraju w 2022 roku, GIS opisał m.in. sytuację epidemiczną w polskich szpitalach. Zgodnie z dokumentem, w 2022 r. zgłoszono 5107 ognisk epid...

Content locked

To gain access to the complete English section of the Medexpress.pl, kindly reach out to us at [email protected].

If you already have an account, please log in

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Read also