Dr n. med. Agnieszka Jagiełło-Gruszfeld z tytułem ShEO Awards 2021 w kategorii Autorytet Medyczny

Fot. MedExpress TV
Dr n. med. Agnieszka Jagiełło-Gruszfeld została laureatką nagrody ShEO Awards 2021 w kategorii Autorytet Medyczny. Jest onkologiem klinicznym w Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie, gdzie zajmuje się pacjentkami z rakiem piersi. Ma ogromne doświadczenie i wiedzę, a pacjentki same o niej mówią, że zawsze dodaje wiary i nadziei. Od wielu lat zaangażowana w działania edukacyjne dla kobiet.
Medexpress 2021-09-15 10:24

Jestem lekarzem i głównie zajmuję się leczeniem kobiet chorych na raka piersi. Poza tym żyję światłem odbitym. Na co dzień pomagam swoim pacjentkom przetrwać trudne chwile i robię wszystko, żeby ich losy potoczyły się najlepiej jak można w danej sytuacji. Jestem bardzo wdzięczna za to wyróżnienie i postaram się nadal pomagać swoim pacjentom – powiedziała dr Agnieszka Jagiełło-Gruszfeld, odbierając nagrodę. Jak sama podkreśliła znalazła się w gronie wyjątkowych kobiet.

***

ShEO Awards to połączenie dwóch słów: CEO – chief executive officer, dyrektor generalny oraz She – ona. Nagroda jest przyznawana przez redakcję tygodnika „Wprost” kobietom ze świata sportu, polityki, biznesu, które nie boją się realizować swoich marzeń i ambicji, często pomimo przeciwności, które spotykają na swojej drodze. Dzięki ciężkiej pracy i wierze we własne umiejętności wniosły ogromną wartość do życia publicznego i są inspiracją i wsparciem dla wielu innych kobiet.

W tym roku w gronie laureatek nagrody ShEO Awards znalazły się fantastyczne kobiety: Natalia Partyka (Gwiazda Sportu), Izabela Sopalska-Rybak (Przełamywanie Barier), Maryla Rodowicz (Ikona Kultury), Katarzyna Kolenda-Zaleska (Gwiazda Mediów), Małgorzata Rozenek-Majdan (Przełamywanie Stereotypów), Beata Drzazga (Liderka Biznesu), Daria Prochenka (Liderka Biznesu), Anna Lewandowska (Liderka Biznesu), Magda Mołek (Gwiazda Nowych Mediów) i Ewa Farna (Nowe Spojrzenie). Nagrody były wręczone po raz drugi.

Źródło: mat. prasowe

PDF

Zobacz także