Międzynarodowa Konferencja Rynologiczna RhinoForum 2020

WydarzenieMiędzynarodowa Konferencja Rynologiczna RhinoForum 2020
Data rozpoczęcia2020-12-04
Data zakończenia2020-12-05
Godzina rozpoczęcia10:00
Miejsce wydarzenia (nazwa obiektu)
Miasto
Ulica
OrganizatorPolskie Towarzystwo Rynologiczne
Kontak do organizatoraa.dominiak@magazynorl.pl tel. 889 800 814
Link do strony z wydarzeniemhttps://forumrynologiczne.pl
Szczegóły

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w XVIII edycji Międzynarodowej Konferencji Rynologicznej RhinoForum 2020, która odbędzie się w dniach 4-5 grudnia 2020, w formule online. 

Jak co roku, program RhinoForum 2020 jest bardzo urozmaicony, a naszymi wykładowcami ponownie będą najwybitniejsi eksperci z Polski i świata. Gościć będziemy m.in. prof. Paolo Castelnuovo wraz z zespołem Kliniki ORL w Varese we Włoszech - wiodącego w świecie ośrodka chirurgii zatok przynosowych i podstawy czaszki oraz prof. Darlene Lubbe z RPA – twórczynię współczesnych dostępów endoskopowych do patologii przyległych do oczodołu. To będą perełki dla chirurgów.

Natomiast dla kolegów nie będących chirurgami, przygotowaliśmy cały blok ciekawych wykładów z zakresu rynologii i tematów pokrewnych. Szczególnie polecam blok wykładów zatytułowany „Cała Polska Czyta EPOS 2020”, podczas którego zostaną przedstawione Europejskie Wytyczne na temat Zapalenia Zatok Przynosowych i Polipów Nosa – EPOS 2020. Będą mogli Państwo poznać krok po kroku, rozdział po rozdziale, najważniejsze tezy zawarte w tym tak ważnym dokumencie. Taka okazja się nie powtórzy. 

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółowym programem na stronie www.forumrynologiczne.pl

Do zobaczenia w wirtualnej rzeczywistości! 

Prof. Antoni Krzeski

Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego