FUTURE HEALTH POLAND 2021

WydarzenieFUTURE HEALTH POLAND 2021
Data rozpoczęcia2021-03-23
Data zakończenia2021-03-25
Godzina rozpoczęcia
Miejsce wydarzenia (nazwa obiektu)
Miasto
Ulica
OrganizatorWorld Expo Intenational Sp. z o.o.
Kontak do organizatoracontact@futurehealthpoland.pl
Link do strony z wydarzeniemhttp://futurehealthpoland.com/
Szczegóły

Pandemia COVID-19 znacznie ograniczyła firmom możliwość promocji swoich produktów na rynkach zagranicznych.

FUTURE HEALTH POLAND 2021 jest odpowiedzią na ponad roczną przerwę pomiędzy najważniejszymi medycznymi wydarzeniami stacjonarnymi na świecie. Chcemy zaprosić Państwa do udziału w wirtualnym wydarzeniu, którego założeniem jest budowanie międzynarodowych kontaktów handlowych i nawiązywanie relacji biznesowych, które zainicjują spotkania na targach międzynarodowych po pandemii.

Z konsultacji z sektorem medycznym wynika, że FUTURE HEALTH POLAND 2021 jest odpowiedzią na potrzeby branży producentów sprzętu medycznego, wyrobów farmaceutycznych i laboratoryjnych, dostawców usług ochrony zdrowia i opieki medycznej. Położenie nacisku i zaangażowanie na rzecz eksportu polskich produktów    i usług sektora medycznego jest teraz kluczowe dla odbudowy i rozwoju międzynarodowych relacji biznesowych, do czasu powrotu i możliwości organizacji bezpiecznych spotkań i targów międzynarodowych.   

FUTURE HEALTH POLAND 2021 to platforma online, na której wystawcami będą wyłącznie polscy producenci i usługodawcy sektora medycznego. Grupę odbiorców będą stanowić profesjonaliści, tym m. in. dystrybutorzy, agenci, producenci, dostawcy, inwestorzy oraz pracownicy służby zdrowia z całego świata.

FUTURE HEALTH POLAND 2021 skupia się wyłącznie na globalnej promocji polskich firm i ich oferty eksportowej. To pierwsze takie wydarzenie wśród wirtualnych targów dostępnych obecnie na rynku.

Dowiedz się więcej odwiedzając:

www.futurehealthpoland.com

lub obserwuj nas na:

https://www.linkedin.com/showcase/futurehealthpoland2021 

https://www.facebook.com/futurehealthpoland2021

Organizatorem wydarzenia jest World Expo International Sp. z o.o., wieloletni partner  i przedstawiciel w Polsce najważniejszych i największych międzynarodowych targów medycznych na świecie.