Konferencja Zmiany w Ochronie Zdrowia

WydarzenieKonferencja Zmiany w Ochronie Zdrowia
Data rozpoczęcia2021-09-22
Data zakończenia
Godzina rozpoczęcia09:30
Miejsce wydarzenia (nazwa obiektu)
Miasto
Ulica
OrganizatorWolters Kluwer Polska
Kontak do organizatoraszkolenia@wolterskluwer.pl
Link do strony z wydarzeniemhttps://bit.ly/3xKjZa1
Szczegóły

Kolejna edycja konferencji Zmiany w Ochronie Zdrowia już 22 września online

22 września odbędzie się konferencję Zmiany w Ochronie Zdrowia organizowana przez Wolters Kluwer Polska we współpracy z Instytutem Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego. Tegoroczna, druga edycja przebiegać będzie pod hasłem „Transformacja systemu – jakość i bezpieczeństwo”.

Konferencja jest bezpłatna i adresowana do kadry zarządzającej w podmiotach ochrony zdrowia oraz do przedstawicieli środowisk medycznych, pacjenckich, instytucji rządowych i samorządowych.

W trakcie konferencji odbędą się trzy debaty:

1) Transformacja w kierunku Value Based Health Care (VBHC) – jak pandemia wpłynęła na system ochrony zdrowia. Bilans zysków i strat

2) Model organizacji i finansowania ochrony zdrowia.

3) Transformacja cyfrowa – ujęcie systemowe.

Dodatkowo zaproszeni goście podejmą dyskusję na temat fundamentów jakości i bezpieczeństwa w systemie ochrony zdrowia.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali przedstawiciele instytucji rządowych, jak również przedstawiciele świadczeniodawców, samorządów zawodowych, organizacji pozarządowych oraz biznesu.

Na zakończenie konferencji, podczas uroczystej gali, poznamy Laureatów IV edycji konkursu Liderzy zmian w ochronie zdrowia. Leaders of VBHC.

Patronatu wydarzeniu udzielili: Rzecznik Praw Pacjenta, Prezes Narodowego Funduszu Zdrowia, Polska Federacja Szpitali, Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej, Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych, Prawo.pl, Magazyn Pielęgniarki i Położnej.

Więcej informacji i zapisy na konferencję: https://bit.ly/3xKjZa1