Konferencja Naukowa "Lekooporne zaburzenia psychiczne" Hotel Marriott w Warszawie

WydarzenieKonferencja Naukowa "Lekooporne zaburzenia psychiczne" Hotel Marriott w Warszawie
Data rozpoczęcia2019-11-08
Data zakończenia
Godzina rozpoczęcia09:00
Miejsce wydarzenia (nazwa obiektu)Hotel Marriott w Warszawie
Miasto00-697 Warszawa
Ulica Al. Jerozolimskie 65/79,Warszawa,
OrganizatorCros-Cro
Kontak do organizatora536408228
Link do strony z wydarzeniemhttp://www.cros-cro.com/konferencja-warszawa/
Szczegóły

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Konferencji Naukowej poświęconej tematyce Lekoopornych Zaburzeń Psychicznych, która odbędzie się w dniu 8 listopada 2019 r. w Hotelu Marriott w Warszawie.

Głównym założeniem Konferencji jest merytoryczna dyskusja wokół tematyki etiologii, diagnozowania oraz postępowania w lekoopornych zaburzeniach depresyjnych, a także wymiana aktualnej wiedzy na temat nowych kierunków badań naukowych oraz strategii i procedur terapeutycznych.

Nasza Konferencja ma także na celu stworzenie możliwości wymiany doświadczeń między polskimi ośrodkami akademickimi dotyczących terapii lekoopornych zaburzeń psychicznych oraz stworzenie możliwości do dyskusji naukowej na temat metod skutecznej pomocy pacjentom nie odpowiadającym na standardowe leczenie.

Prelegentami na konferencji będą wybitni specjaliści z dziedziny psychiatrii z całej Polski. Konferencja będzie podzielona na panele tematyczne, poświęcone różnym aspektom depresji lekoopornej a także nowoczesnym metodom jej leczenia.

Mamy nadzieję, że zaproszone grono wykładowców, a także dobór tematów poruszanych podczas Konferencji staną się inspiracją do dalszych prób stosowania w praktyce klinicznej najnowszych osiągnięć nauki, a merytoryczna dyskusja będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń.

Będzie nam bardzo miło gościć Państwa na naszej Konferencji.

Opiekunem merytorycznym konferencji jest Prof. dr hab. Marcin Wojnar.

 

+++ ZAPRASZAMY +++