6 Podhalańskie Dialogi Medyczne

Data wydarzenia: 14 Oct 2022 o 15:00 - 16 Oct 2022

Miejsce: Hotel ibis Styles Nowy Targ

Adres: Nowy Targ, Nowy Targ, ul. Kolejowa 165

Strona wydarzenia: https://www.dialogimedyczne.pl/

Organizator: Patron naukowy: Prof. dr hab. med. Artur Mamcarz | Biuro Organizacyjne: Bachleda Kongresy Eventy Sp. z o. o.

Kontakt do organizatora: biuro@grupabachleda.pl | +48 882 830 792

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do współtworzenia 6 edycji Konferencji Podhalańskie Dialogi Medyczne, która odbędzie się w dniach 14-16 października 2022 r. w Hotelu ibis Styles w Nowym Targu.

Konferencja skierowana jest do kardiologów, diabetologów, internistów, lekarzy rodzinnych, psychiatrów, specjalistów od żywienia, dietetyki oraz aktywności fizycznej, Medycyny Stylu Życia, a także wszystkich lekarzy pragnących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, aby pełniej diagnozować i leczyć swoich pacjentów.

Do roli Wykładowców zostali zaproszeni reprezentanci wielu dziedzin medycyny, po to, aby spojrzeć szerzej na różnorodne problemy medyczne oraz w gronie ekspertów różnych dyscyplin przedyskutować współczesne metody prewencji, diagnostyki, leczenia oraz późniejszej rehabilitacji. Przyświeca nam dewiza holistycznego traktowania pacjenta i idea "zaszywania medycyny".

Swoje uczestnictwo w Konferencji potwierdziło liczne grono specjalistów z różnych dziedzin medycyny z całej Polski - a to właśnie obecność przedstawicieli wielu specjalności pozwala w sposób pełny spojrzeć na pacjenta, który zgłasza się do lekarza z trudnym i często wielowątkowym problemem. Gwarantem prawidłowej diagnozy oraz wdrożenia odpowiedniego leczenia jest często rozmowa między specjalistami z różnych dyscyplin, po to, żeby wypracować optymalne rozwiązania. Rozmowa często trudna, burzliwa, nie pozbawiona wątpliwości, różnic zdań, potrzeby kompromisów.

Program naukowy wydarzenia poruszy niezwykle istotne aspekty, rozwieje wiele wątpliwości, skłoni do refleksji oraz z pewnością wywoła burzliwe dyskusje wśród uczestników, po to, aby wypracować optymalne kompromisy...

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w Konferencji!

Szczegóły zamieszczone zostały na oficjalnej stronie wydarzenia: www.dialogimedyczne.pl
 
Z pozdrowieniami
Prof. dr hab. med. Artur Mamcarz
Bachleda Kongresy Eventy Sp. z o. o.

PN WT ŚR CZ PT SO ND
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31