RYNEK SUPLEMENTÓW DIETY - Raport: Bezpieczeństwo / Trendy / Regulacje

Medexpress

Opublikowano 10 sierpnia 2017, 10:20

NEKK
Medexpress

Opublikowano 10 sierpnia 2017, 10:20

"RYNEK SUPLEMENTÓW DIETY - Raport: Bezpieczeństwo / Trendy / Regulacje" – to temat konferencji, która odbędzie się 30 sierpnia w auli Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - PZH pod patronatem Naczelnej Izby Aptekarskiej, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - PZH.

Impulsem dla tego wydarzenia jest najnowszy raport Instytutu Ochrony Zdrowia pt. „Suplementy diety. Pacjent, rynek, trendy, regulacje”. W trakcie konferencji przedstawione zostaną wnioski z tego raportu.

Celem konferencji jest szczegółowe omówienie specyfiki rynku suplementów diety w Polsce, identyfikacja szans i zagrożeń z nim związanych, a także wskazanie rozwiązania porządkującego ten rynek i zwiększającego dostęp do informacji na temat jakości i bezpieczeństwa suplementów.

Konferencja organizowana przez Instytut Ochrony Zdrowia oraz Aliant Sp. z o.o. to wydarzenie szczegółowo omawiające problematykę rosnącego rynku suplementów diety w Polsce z perspektywy systemowej. Podczas konferencji urzędnicy oraz eksperci wezmą udział w dyskusji na temat bezpieczeństwa i jakości suplementów diety w Polsce oraz kwestii legislacyjnych na tle prawa europejskiego.

Spotkanie będzie miejscem dyskusji oraz wypracowania rekomendacji mających na celu poprawę działania rynku suplementów diety oraz dostępu pacjentów do informacji na temat tego rodzaju preparatów.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do urzędników, polityków, farmaceutów i lekarzy. Pragniemy zainteresować nią również dziennikarzy mediów ogólnopolskich, a także producentów suplementów diety.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja na stronie: http://ryneksuplementowdiety.evenea.pl

Pobierz ten artykuł w formacie .pdf

Tematy

rynek farmaceutyczny / suplementy diety
PN WT ŚR CZ PT SO ND
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31