Save the date!

VACCINE FORUM - nowa odsłona szczepień!

Medexpress

Opublikowano 20 lipca 2021, 11:00

Medexpress

Opublikowano 20 lipca 2021, 11:00

Kluczowe wydarzenie Porozumienia na Rzecz Dobrych Praktyk w Szczepieniach, którego celem jest wszechstronna debata ekspertów, przedstawicieli systemu ochrony zdrowia, decydentów oraz przedstawicieli środowisk pacjenckich na temat wagi szczepień ochronnych w realizacji nadrzędnego celu, jakim jest wydłużanie życia, a także zwiększenia świadomości działań profilaktycznych.

Podczas jednego dnia Kongresu, w gronie wybitnych ekspertów chcemy zastanowić się nad budowaniem zaufania do szczepień ochronnych, w jaki sposób komunikować ważność szczepień w oparciu o sprawdzone wyniki badań naukowych. Do dyskusji zapraszamy wszystkich, od których zależy budowanie polityki zdrowotnej, programów szczepień ochronnych oraz komunikowanie w przestrzeni publicznej pozytywnego przekazu nt. szczepień.

W nowej, ciekawej formule, chcemy mówić o tym:

Jak stworzyć przestrzeń do budowania zaufania do szczepień?
Jak komunikować wiedzę nt. szczepień ochronnych?
Jak budować mądrą, skuteczną i przyjazną dla pacjenta politykę proszczepienną?

Całość wydarzenia będzie transmitowana w serwisie www.medexpress.pl oraz na stronie www.szczepienia-ioz.pl

Organizatorzy:

Porozumienie na Rzecz Dobrych Praktyk w Szczepieniach – to niezależna grupa złożona z przedstawicieli kluczowych instytucji, organizacji i stowarzyszeń, mająca na celu zabranie wspólnego głosu w dyskusji na temat stosowania szczepień ochronnych w Polsce przy wykorzystaniu potencjału merytorycznego i społecznego każdego z członków inicjatywy.

Instytut Ochrony Zdrowia – prężnie rozwijający się think tank działający w szeroko pojętej branży ochrony zdrowia, przygotowujący opiniotwórcze raporty, analizy i prognozy, a także wydarzenia kreujące platformę dialogu pomiędzy interesariuszami polskiej branży zdrowotnej. Wydawca wielu interdyscyplinarnych, pogłębionych prac naukowo-badawczych, m.in. raportu „Zdrowie priorytetem politycznym państwa – analiza i rekomendacje”.

Pobierz ten artykuł w formacie .pdf

Tematy

Vaccine Forum
PN WT ŚR CZ PT SO ND
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30