VACCINE FORUM - Save the date!

VACCINE FORUM – ruszyła rejestracja na Kongres!

Medexpress

Opublikowano 21 wrzesnia 2021, 13:15

Medexpress

Opublikowano 21 wrzesnia 2021, 13:15

Kongres VACCINE FORUM to pierwsza edycja wydarzenia, w całości dedykowanego tematyce szczepień ochronnych, mającego na celu zmianę świadomości oraz budowanie pozytywnej komunikacji w obszarze szczepień ochronnych.

Udział w kongresie jest bezpłatny. Rejestracja na wydarzenie jest już możliwa tutaj:

Przed wejściem na teren Centrum Nauki Kopernik, należy podpisać oświadczenie dot. COVOD-19.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną odnośnie ewentualnych restrykcji w zakresie uczestnictwa w Kongresie, będziemy Państwa informować na bieżąco. Organizator zastrzega sobie prawo do zamknięcia rejestracji w przypadku przekroczenia limitu miejsc na sali.

Transmisja on-line

Całość wydarzenia będzie transmitowana w serwisie www.medexpress.pl oraz www.szczepienia-ioz.pl

Organizatorzy:

Porozumienie na Rzecz Dobrych Praktyk w Szczepieniach –to niezależna grupa złożona z przedstawicieli kluczowych instytucji, organizacji i stowarzyszeń, mająca na celu zabranie wspólnego głosu w dyskusji na temat stosowania szczepień ochronnych w Polsce przy wykorzystaniu potencjału merytorycznego i społecznego każdego z członków inicjatywy.

Instytut Ochrony Zdrowia – prężnie rozwijający się think tank działający w szeroko pojętej branży ochrony zdrowia, przygotowujący opiniotwórcze raporty, analizy i prognozy, a także wydarzenia kreujące platformę dialogu pomiędzy interesariuszami polskiej branży zdrowotnej. Wydawca wielu interdyscyplinarnych, pogłębionych prac naukowo-badawczych, m.in. raportu „Zdrowie priorytetem politycznym państwa – analiza i rekomendacje”.

Pobierz ten artykuł w formacie .pdf

Tematy

Vaccine Forum
PN WT ŚR CZ PT SO ND
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31