Vaccines Europe partnerem I edycji Kongresu VACCINE FORUM!

Medexpress

Opublikowano 23 wrzesnia 2021, 10:25

Medexpress

Opublikowano 23 wrzesnia 2021, 10:25

Gościem specjalnym I edycji Kongresu VACCINE FORUM będzie Sibilia Quilici, Dyrektor wykonawczy, Vaccines Europe.

Vaccines Europe to ważny głos branży szczepień ochronnych w Europie. Grupa reprezentuje firmy zajmujące się szczepieniami, a obecnie skupia wszystkie największe światowe innowacyjne firmy farmaceutyczne, które w swojej działalności opierają się na badaniach naukowych.

Misją Vaccines Europe jest wspieranie szerokiego dostępu do szczepień ochronnych, umożliwiając lepszą ochronę zdrowia szerszej społeczności przez całe życie, zarówno przy użyciu istniejących szczepionek, jak i tych będących w fazie rozwoju.

Transmisja on-line

Całość wydarzenia będzie transmitowana w serwisie www.medexpress.pl oraz www.szczepienia-ioz.pl

Organizatorzy:

Porozumienie na Rzecz Dobrych Praktyk w Szczepieniach –to niezależna grupa złożona z przedstawicieli kluczowych instytucji, organizacji i stowarzyszeń, mająca na celu zabranie wspólnego głosu w dyskusji na temat stosowania szczepień ochronnych w Polsce przy wykorzystaniu potencjału merytorycznego i społecznego każdego z członków inicjatywy.

Instytut Ochrony Zdrowia – prężnie rozwijający się think tank działający w szeroko pojętej branży ochrony zdrowia, przygotowujący opiniotwórcze raporty, analizy i prognozy, a także wydarzenia kreujące platformę dialogu pomiędzy interesariuszami polskiej branży zdrowotnej. Wydawca wielu interdyscyplinarnych, pogłębionych prac naukowo-badawczych, m.in. raportu „Zdrowie priorytetem politycznym państwa – analiza i rekomendacje”.

Pobierz ten artykuł w formacie .pdf

Tematy

Vaccine Forum
PN WT ŚR CZ PT SO ND
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28