Subskrybuj
Logo małe
Zmień rozmiar
Wyszukiwanie
banner
Medexpress.pl > Wydarzenia i kampanie > VACCINE FORUM pod patronatem Ministra Zdrowia!
Save the Date!

VACCINE FORUM pod patronatem Ministra Zdrowia!

Medexpress

Medexpress

Opublikowano 10 września 2021

VACCINE FORUM pod patronatem Ministra Zdrowia!  - Obrazek nagłówka
Pierwsza edycja Kongresu VACCINE FORUM, wydarzenia w całości dedykowanego tematyce szczepień ochronnych otrzymała patronat honorowy Ministra Zdrowia.

Sytuacja pandemii SARS-CoV-2 całkowicie przearanżowała cały dotychczasowy układ we wszystkich obszarach naszego życia. Uwidoczniła jak ważna jest profilaktyka oraz kwestia szczepień ochronnych całego społeczeństwa. Niewątpliwie możemy mówić o przełomie w polityce zdrowotnej oraz w systemie szczepień ochronnych. Podczas jednego dnia Kongresu, w gronie wybitnych ekspertów chcemy zastanowić się m.in. nad kwestią, jak pandemia wpłynęła na gospodarkę oraz relacje międzyludzkie?

Transmisja on-line

Całość wydarzenia będzie transmitowana w serwisie www.medexpress.pl oraz www.szczepienia-ioz.pl

Organizatorzy:

Porozumienie na Rzecz Dobrych Praktyk w Szczepieniach – to niezależna grupa złożona z przedstawicieli kluczowych instytucji, organizacji i stowarzyszeń, mająca na celu zabranie wspólnego głosu w dyskusji na temat stosowania szczepień ochronnych w Polsce przy wykorzystaniu potencjału merytorycznego i społecznego każdego z członków inicjatywy.

Instytut Ochrony Zdrowia – prężnie rozwijający się think tank działający w szeroko pojętej branży ochrony zdrowia, przygotowujący opiniotwórcze raporty, analizy i prognozy, a także wydarzenia kreujące platformę dialogu pomiędzy interesariuszami polskiej branży zdrowotnej. Wydawca wielu interdyscyplinarnych, pogłębionych prac naukowo-badawczych, m.in. raportu „Zdrowie priorytetem politycznym państwa – analiza i rekomendacje”.