Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
banner

Wyjątkowa trójka

MedExpress Team

medexpress.pl

Opublikowano 15 marca 2024 08:24

Wyjątkowa trójka - Obrazek nagłówka
Fot. Getty Images/iStockphoto
W życiu każdej kobiety dużo się zmienia, w tym również potrzeby jej skóry. Zmiany to nie ograniczenia, ale naturalny proces, aby wyjść im naprzeciw wybór pielęgnacji nie może być przypadkowy.

Gama produktów LIFTACTIV z portfolio Vichy zyskała trzy nowe ambasadorki – niezwykłe kobiety, które nie tylko imponują światu swoją pasją i talentem, ale także są świadome swoich potrzeb i podążają za nimi, sięgając po produkty zaufanego partnera. Aleksandra Żebrowska, bizneswoman i osobowość medialna, Paulina Krupińska, ceniona prezenterka i modelka, oraz Vanessa Aleksander – aktorka młodego pokolenia – każda z nich jest uosobieniem siły, która inspiruje i motywuje do świadomej, podążającej za zmianami, pielęgnacji skóry.

Kampania gamy LIFTACTIV

Kampania z udziałem ambasadorek prowadzona jest pod hasłem Moja skóra. Mój wybór. Mój Liftactiv. Nowe ambasadorki doskonale wpisują się w ideę przyświecającą tej inicjatywie.

W życiu każdej kobiety dużo się zmienia, w tym również potrzeby jej skóry. Zmiany to nie ograniczenia, ale naturalny proces, aby wyjść im naprzeciw wybór pielęgnacji nie może być przypadkowy. Gama produktów LIFTACTIV dotrzymuje kroku i oferuje rozwiązania odpowiadające nie tylko na aktualne, ale i na zmieniające się potrzeby.

Wyjątkowa trójka

Do grona ambasadorek dołączyła Aleksandra Żebrowska znana z tego, że chętnie przełamuje tabu związane z macierzyństwem i pokazuje codzienne życie zapracowanej bizneswoman i mamy czwórki dzieci, takim jakie jest naprawdę. Przez wiele kobiet podziwiana za naturalność, odwagę w podejmowaniu trudnych tematów i poczucie humoru. Aleksandra została ambasadorką linii produktów LIFTACTIV B3 - przeznaczonych dla kobiet 30+.

„Pielęgnacja skóry to dla mnie nie tylko obowiązek, ale także przyjemność i forma dbania o siebie. A LIFTACTIV to więcej niż produkt - to filozofia mówiąca: bądź pewna siebie, bądź piękna, bądź sobą. Staram się jak mogę!” - wyjaśnia Aleksandra Żebrowska.

Paulina Krupińska - modelka, zdobywczyni tytułu Miss Polonia w 2012 roku i prezenterka telewizyjna została twarzą produktów linii LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST, dedykowanej kobietom w wieku 35+.

„Cieszę się ze współpracy z marką Vichy i bardzo dziękuję firmie L’Oréal za zaufanie. Poprzez swoje zaangażowanie w działania wokół gamy LIFTACTIV, chciałabym pokazać wszystkim Polkom, że zmiany, decyzje, wybory i upływający czas nie są naszym wrogiem, ale przeciwnie, to właśnie z tego jak sobie z nimi radzimy płynie nasza kobieca siła.” - mówi Paulina Krupińska.

Vanessa Aleksander - aktorka filmowa, teatralna i serialowa, znana z ról w filmach Sala Samobójców, Hejter oraz Marzec 68, w serialach: Rojst Millenium, The Office PL, Wojenne dziewczyny, Dziewczyna i Kosmonauta, Belle Epoque, Krucjata czy Krew, a także z ról teatralnych w Och Teatrze, Teatrze Współczesnym w Warszawie i Garnizonie Sztuki. Ambasadorka będzie wspierała działania pielęgnacyjnych protokołów LIFTACTIV z witaminą C i kwasem hialuronowym dla kobiet 25+.

„Bycie ambasadorką LIFTACTIV to ogromne wyróżnienie. Chcę pokazywać, że dbanie o skórę to po prostu wyraz dbania o swoje zdrowie. Każda z nas jest wyjątkowa i zasługuje na to, co najlepsze” - podkreśla Vanessa Aleksander.

Gama produktów LIFTACTIV odpowiada na unikalne potrzeby skóry kobiet w różnym wieku i pomaga dbać o nią jako ekspert, opierając się na wieloletnich badaniach naukowych, testach klinicznych oraz doświadczeniu i bezpieczeństwie. Odpowiednia pielęgnacja skóry nie tylko wpływa na jej stan, lecz także często wspiera samoakceptację i pewność siebie, co przekłada się na to, jak kobiety widzą siebie same i jak są postrzegane przez innych.

Źródło: mat. prasowy

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także