Co to są implanty pośladków

Fot. Getty Images/iStockphoto
Medexpress 2019-08-27 07:10

Jeszcze kilka lat temu zabiegi modelowania pośladków za pomocą implantów stanowiły zaledwie kilka procent wszystkich zabiegów, a dziś to krok na który decyduje się coraz więcej osób.
Korekta pośladków to dobry pomysł dla osób, których kształt pośladków jest źródłem kompleksów: są obwisłe, płaskie czy nierówne. Implanty pośladków zwiększają jędrność pupy, uwypuklają i podnoszą pośladki, co znacznie wydłuża nogi, poprawia ogólny wygląd sylwetki i tworzy piękny zarys ciała. Do Horizon Medical Center zgłaszają się osoby w różnym wieku: nie tylko kobiety, ale też mężczyźni po 40 roku życia, którzy gwałtowanie schudli i chcą poprawić swój wygląd.
Oddając się w ręce lekarzy, specjalistów – zaczyna się od konsultacji, w trakcie której dobiera się odpowiednią dla pacjenta - korektę pośladków. Warto zwracać uwagę na jakość implantów. To ważne, bo dodając do tego doświadczenie lekarzy można mieć gwarancje dobrze wykonanego i trwałego zabiegu. Pośladki można też wymodelować z pomocą własnej tkanki tłuszczowej. Zabieg jest wykonywany zwykle u osób, które gwałtownie schudły i mają płaskie obwisłe pośladki z wyraźnym nadmiarem skóry. Po zabiegu gojenie ran trwa około 7-10 dni, a powrót do normalnej aktywności możliwy jest po około 10-14 dniach od jego wykonania.


Konsultacja merytoryczna:
Horizon Medical Center
Domaniewska 39A, Warszawa
(Horizon Plaza)
kom.: +48 509 461 432

PDF

Zobacz także