Szczyt Zdrowie 2020: Pełny zapis wideo

W dniach 3-4 czerwca odbyła się VIII edycja Szczytu Zdrowie, organizowanego przez Instytut Ochrony Zdrowia we współpracy z Narodowym Instytutem Zdrowia Publicznego – PZH. Zapraszamy do oglądania zapisu wideo wydarzenia.
Medexpress 2020-06-04 17:14

W tym roku debaty ekspertów, decydentów, pacjentów i menedżerów ochrony zdrowia mają wagę szczególną. Tematem przewodnim wydarzenia jest:

COVID-19 i co dalej? Polska ochrona zdrowia w latach 2020–2021.

W wyniku pandemii COVID-19 wyłoni się nowy obraz systemu ochrony zdrowia. Redefinicji będą wymagały plany rozwoju, potrzeby organizacyjne i infrastrukturalne, wyzwania budżetowe.

Jednym z głównych wątków dyskusji jest kształtowanie priorytetów zdrowotnych w świetle doświadczeń i wniosków płynących z pandemii.

Dzisiaj nikt już nie ma wątpliwości, że sama ochrona zdrowia rozumiana jako system powiązań gospodarczych i społecznych musi stać się wreszcie dobrze uświadomionym priorytetem w polityce państwa, a wydatki na zdrowie nie mogą być traktowane inaczej niż jako najlepsza i nieodzowna inwestycja.

W gronie wybitnych ekspertów i decydentów zdrowotnych podczas Szczytu poruszone zostaną tematy związane z najpoważniejszymi wyzwaniami zdrowotnymi.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie: www.szczytzdrowie.pl


PDF

Zobacz także