Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
banner
VACCINE FORUM - Save the date!

VACCINE FORUM – ruszyła rejestracja na Kongres!

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 21 września 2021 11:20

VACCINE FORUM – ruszyła rejestracja na Kongres!  - Obrazek nagłówka
22 października br. w Centrum Nauki Kopernik pod honorowym patronatem Ministra Zdrowia odbędzie się pierwsza edycja kongresu VACCINE FORUM.

Kongres VACCINE FORUM to pierwsza edycja wydarzenia, w całości dedykowanego tematyce szczepień ochronnych, mającego na celu zmianę świadomości oraz budowanie pozytywnej komunikacji w obszarze szczepień ochronnych.

Udział w kongresie jest bezpłatny. Rejestracja na wydarzenie jest już możliwa tutaj:

Przed wejściem na teren Centrum Nauki Kopernik, należy podpisać oświadczenie dot. COVOD-19.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną odnośnie ewentualnych restrykcji w zakresie uczestnictwa w Kongresie, będziemy Państwa informować na bieżąco. Organizator zastrzega sobie prawo do zamknięcia rejestracji w przypadku przekroczenia limitu miejsc na sali.

Transmisja on-line

Całość wydarzenia będzie transmitowana w serwisie www.medexpress.pl oraz www.szczepienia-ioz.pl

Organizatorzy:

Porozumienie na Rzecz Dobrych Praktyk w Szczepieniach –to niezależna grupa złożona z przedstawicieli kluczowych instytucji, organizacji i stowarzyszeń, mająca na celu zabranie wspólnego głosu w dyskusji na temat stosowania szczepień ochronnych w Polsce przy wykorzystaniu potencjału merytorycznego i społecznego każdego z członków inicjatywy.

Instytut Ochrony Zdrowia – prężnie rozwijający się think tank działający w szeroko pojętej branży ochrony zdrowia, przygotowujący opiniotwórcze raporty, analizy i prognozy, a także wydarzenia kreujące platformę dialogu pomiędzy interesariuszami polskiej branży zdrowotnej. Wydawca wielu interdyscyplinarnych, pogłębionych prac naukowo-badawczych, m.in. raportu „Zdrowie priorytetem politycznym państwa – analiza i rekomendacje”.

Podobne artykuły

8E8A9473
4 listopada 2022
8E8A9010
4 listopada 2022
sutkowski-
28 października 2022

Zobacz także