Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
banner

PZH zmienia szczepienia

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 7 września 2017 08:42

PZH zmienia szczepienia - Obrazek nagłówka
Thinkstock/GettyImages
Ruszyła nowa odsłona strony Szczepienia.info: www.szczepienia.info.

Od początku września działa nowa, gruntownie odświeżona i uaktualniona odsłona portalu informacyjnego Szczepienia.info: www.szczepienia.info. Treści portalu przygotowują eksperci Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH) oraz współpracujący lekarze wakcynolodzy, w oparciu o aktualną wiedzę medyczną.
Portal powstał w 2007 r., z inicjatywy NIZP – PZH oraz Polskiego Towarzystwa Wakcynologii, przekształcając się od tego czasu w obszerną bazę wiedzy na temat szczepień, prezentowaną w nowoczesny, przystępny i przejrzysty sposób. Wszystkie zamieszczane informacje są bezstronne i obiektywne, poparte rzetelną wiedzą, gruntownymi badaniami naukowymi, doświadczeniem i kompetencjami ekspertów. Strona Szczepienia.info należy do sieci stron rekomendowanych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) o nazwie Vaccine Safety Net (VSN). Jest jedyną polską stroną internetową posiadającą akredytację WHO dla stron poświęconych tematyce szczepień. 
Nowej odsłonie portalu towarzyszy również popularyzujący szczepienia profil na Facebooku: www.facebook.com/Szczepienia.info. 

Źródło: PZH