Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie
Transmisja

Konferencja premiera Mateusza Morawieckiego i minister sportu Danuty Dmowskiej-Andrzejuk - powrót do normalności sportowej

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 25 kwietnia 2020 12:17

Konferencja premiera Mateusza Morawieckiego i minister sportu Danuty Dmowskiej-Andrzejuk - powrót do normalności sportowej - Obrazek nagłówka

Premier Mateusz Morawiecki

  • Pierwszy etap powrotu do indywidualnej aktywności sportowej jest już za nami. Od 4 maja ruszamy z kolejnym - m. in. uruchomieniem infrastruktury sportowej o charakterze otwartym.
  • Dzisiaj z powrotem można trenować indywidualnie, to już jest dopuszczalne w lasach, również bez maseczki.
  • Podjąłem decyzję o powrocie do gry rozgrywek ekstraklasy piłki nożnej i żużlowej. Mamy ściśle uzgodniony plan, aby było to możliwe już pod koniec maja.
  • W drugim etapie zbliżamy się do udostępnienia boisk i tych miejsc uprawiania sportu, które są na otwartej przestrzeni - to już od 4 maja. W tych miejscach mamy pewność dystansu społecznego, możliwość jego utrzymania.

  • W trzecim etapie sale szkolne, hale sportowe, obiekty zamknięte - również z maksymalnie 6-osobowym składem osób uprawiających daną dyscyplinę przy utrzymaniu rygorów sanitarnych.

  • W czwartym etapie siłownie, sale fitness, sale taneczne, kręgielnie - miejsca, w których bliżej siebie wszyscy przebywają.

Podobne artykuły

iStock-1361760808
23 stycznia 2024
Msolecka
FelietonMałgorzata Solecka

Narodowe polowanie na szczepienia

18 grudnia 2023
ThinkstockPhotos-462741477
11 grudnia 2023
Ewa-Krajewska
27 listopada 2023

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także