Subskrybuj
Logo małe
Szukaj

Marek Tombarkiewicz dyrektorem Narodowego Instytutu Geriatrii i Reumatologii

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 15 czerwca 2018 08:42

Marek Tombarkiewicz dyrektorem Narodowego Instytutu Geriatrii i Reumatologii - Obrazek nagłówka
Fot. MedExpress TV

Nie tak dawno pisaliśmy, że były wiceminister zdrowia Marek Tombarkiewicz ponownie został dyrektorem szpitala w Staszowie (funkcję dyrektora staszowskiego szpitala pełnił od 2007 r. do do stycznia 2016 roku, kiedy otrzymał stanowisko wiceministra zdrowia).

Jak dowiedział się Medexpress, Marek Tombarkiewicz nie przyjmie tej funkcji, bowiem został dyrektorem Narodowego Instytutu Geriatrii i Reumatologii.

Przypomnijmy, że14 grudnia 2017 r., decyzją ówczesnego ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła, prof. nadzw. dr hab. n. med. Leszek Markuszewski został odwołany ze stanowiska dyrektora Narodowego Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji.

Obowiązki dyrektora jednostki min. Radziwiłł powierzył Adrianowi Pękaczowi, dotychczasowemu dyrektorowi do spraw administracyjno-technicznych NIGRiR.

W resorcie zdrowia Marek Tombarkiewicz nadzorował:

- Departament Nauki i Szkolnictwa Wyższego

- Departament Organizacji Ochrony Zdrowia

- Departament Spraw Obronnych, Zarządzania Kryzysowego, Ratownictwa Medycznego i Ochrony Informacji Niejawnych

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie o pracę za darmo

Lub znajdź wyjątkowe miejsce pracy!

Najciekawsze oferty pracy (przewiń)

Zobacz także

Małgorzata Solecka
Felieton Małgorzata Solecka

Z tego wniosku nie będzie dymisji

11 maja 2026
Msolecka
Felieton Małgorzata Solecka

Jak Łatwogang zmienił kraj

27 kwietnia 2026
cowplywanaceneubezpieczenianazycie.jpg
Artykuł sponsorowany

Co wpływa na cenę ubezpieczenia na życie?

23 kwietnia 2026