Subskrybuj
Logo małe
Wyszukiwanie

Jak zadbać o higienę jamy ustnej w czasie podróży?

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 12 stycznia 2023 12:50

Jak zadbać o higienę jamy ustnej w czasie podróży? - Obrazek nagłówka
Ferie zimowe, kto ich nie kocha? Na ten wspaniały czas odpoczynku i zabawy w czasie pięknej i mroźnej pory roku, czekają wszyscy! Podczas beztroskich wyjazdów nie można zapominać o prawidłowej higienie jamy ustnej.

Jak powinien wyglądać prawdziwy niezbędnik każdego podróżnika? Pójdź za radą marki Curaprox i spakuj do swojej walizki Travel Set, który mieści w sobie wszystko, co niezbędne, aby kompleksowo zadbać o jamę ustną, a przy tym zajmuje w bagażu niewiele miejsca. Ten radosny i efektowych zestaw podróżny ma wymiary zaledwie 9,5 cm x 6 cm, dzięki czemu mieści się nawet w kieszeni!

W każdym zestawie znajdziemy:

Składaną szczoteczkę manualną CS 5460, która posiada aż 5460 włókien Curen® bezwzględnych dla płytki bakteryjnej, a zarazem delikatnych dla zębów i dziąseł. Mycie zębów ułatwia kompaktowa, lekko odchylona główka oraz ośmiokątna rączka, która pomaga w trzymaniu szczoteczki pod właściwym kątem.

Wybielającą pastę BE YOU w opakowaniu o pojemności 10 ml o unikalnej formule, w której znajdziemy niespotykane składniki aktywne i moc naturalnych, wegańskich dodatków o dobroczynnym działaniu. Pasta nie zawiera SLS, triklosanu ani mikrogranulek z tworzywa sztucznego.

Szczoteczki międzyzębowe CPS Prime w rozmiarze 07 (czerwona) oraz 09 (żółta), które skutecznie czyszczą każdy centymetr newralgicznej przestrzeni międzyzębowej nie powodując uszkodzeń. Do tego stopnia, że wystarczy pojedynczy ruch czyszczący: po prostu przesuń pomiędzy zębami, wyjmij i gotowe!

Źródło: mat. prasowe

Podobne artykuły

166637260

Szczoteczka która mówi

4 kwietnia 2024
105937783

Są FERIE? Jest WINTER

26 stycznia 2024
79071545
19 stycznia 2024

Szukaj nowych pracowników

Dodaj ogłoszenie już za 4 zł dziennie*.

* 4 zł netto dziennie. Minimalny okres ekspozycji ogłoszenia to 30 dni.

Zobacz także