Subskrybuj
Logo małeWyszukiwanie
banner

EKG wczoraj, dziś i jutro

MedExpress Team

Medexpress

Opublikowano 27 października 2022 14:03

EKG wczoraj, dziś i jutro - Obrazek nagłówka
26 listopada w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w Auli 1000 odbędzie się XIII Łódzka Konferencja Naukowa „EKG wczoraj, dziś i jutro”.

Wydarzenie organizowane jest przez Katedrę i Klinikę Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi pod przewodnictwem prof. dr hab. n. med. Małgorzaty Kurpesy oraz Fundację dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Konferencja obejmuje sesje dydaktyczne, doniesienia naukowe, a także wystawę firm sponsorujących. Adresatami konferencji są lekarze kardiolodzy, interniści, pediatrzy oraz osoby w trakcie wymienionych specjalizacji, a ponadto ratownicy medyczni, technicy i pielęgniarki oraz wszyscy zainteresowani elektrokardiologią.

W tym roku po raz pierwszy w programie znalazły się warsztaty holterowskie, gdyż elektrokardiografia to nie tylko spoczynkowe zapisy standardowego 12-odprowadzeniowego EKG, ale również rejestracje przedłużone, które wzbogacają możliwości diagnostyczne, a te z kolei przysparzają też wielu wyzwań przy interpretacji.

Rejestracja: www.ekg.umed.pl

Zobacz także